Wtorek, 23 Lipca, 2024

Wrzosek zdradził, po ilu walkach freakowych zarobił więcej, niż przez całą karierę w KSW!

Fot. YouTube
Opublikowane 1 grudnia 2022, 10:53
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Marcin Wrzosek odpowiedział na serię pytań od kibiców i zdradził, ile walk we freak fightach potrzebował, aby zarobić więcej, niż w KSW.

“Polish Zombie” to były mistrz największej polskiej federacji MMA, który ma na swoim koncie 21 zawodowych pojedynków, w tym 14 zwycięstw. Tytuł w kategorii piórkowej zdobył, pokonując Artura Sowińskiego. Miał okazję mierzyć się również z takimi zawodnikami jak Salahdine Parnasse, Borys Mańkowski, Norman Parke czy Kleber Koike Erbst.

W 2020 roku Wrzosek postanowił zadebiutować we freak figthach i stanął do walki z Kasjuszem Życińskim. Szefowie KSW postawili jednak warunek, że jeśli poniesie porażkę, zostanie wyrzucony z federacji. Tak też się stało i “Polish Zombie” na stałe przeszedł do freaków.

Wrzosek porównał zarobki

Jak się okazuje, zawodnik świetnie odnalazł się w takim otoczeniu. Ma za sobą już trzy walki z “Don Kasjo”, Piotrem Kałuskim i “Sariusem”. Kolejny pojedynek stoczy najprawdopodobniej z Piotrem Szeligą, a wielu kibiców nie może doczekać się tej konfrontacji.

Po pierwsze chciałbym wyrównać rachunki z prokuratorem Szeligą i jego szefem Arkiem Tańculą – przyznał w wywiadzie dla 6PAK, w którym odpowiedział na pytania kibiców.

Jedno z nich dotyczyło zarobków. Fan zapytał byłego mistrza o to, czy zdążył już zarobić więcej, niż w federacji KSW. Wrzosek potwierdził oraz dodał, że wystarczyły mu zaledwie 3 występy we freakach, aby na jego konto wpłynęły większe pieniądze, niż po 8 starciach w KSW, z czego trzy z nich miały status mistrzowski i aż czterokrotnie był nagradzany bonusem.

Z przykrością muszę stwierdzić, że we freak figtach… W 3 walkach we freak fightach zarobiłem więcej niż przez całą karierę w KSW.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO