Sobota, 18 Maja, 2024

Brutalne wymiany bez kalkulacji! Hiszpański chuligan zmiażdżył “Uzbeka”!

Opublikowane 2 grudnia 2022, 22:43
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Największa polska federacja walk na gołe pięści powróciła z brutalnymi pojedynkami. Tym razem kibice dostali nie tylko turniej i superfighty, ale również pojedynek pomiędzy dwoma zwycięzcami wielkich finałów.

W turnieju tradycyjnie wzięło udział ośmiu zawodników. Do GROMDY dołączyło kilku debiutantów z Polski, w tym “Morela”, “Ragnar”, “Romuś”. W turnieju zawalczą również zawodnicy z zagranicy, w tym “Tony”, “Uzbek” oraz “Żyletka”.

Zobaczymy również fighterów znanych z poprzednich edycji, w tym “Japę” oraz “Kruszynę”, czyli największego zawodnika dzisiejszej gali. Ma on nie tylko przewagę wzrostu, ale również kilogramów. Podczas wczorajszej ceremonii wniósł na wagę aż 149,5 kg.

Na karcie walk poza turniejem znalazły się także trzy super fighty oraz wyczekiwany main event, w którym “Balboa” zmierzy się z “Goatem”. Na zwycięzcę tego zestawienia w finale czeka już “Don Diego”. Ten z zawodników, który zwycięży rywalizację, zostanie pierwszym mistrzem GROMDY.

-> WYKUP PAY-PER-VIEW GROMDA 11

RELACJA

RUNDA 1

“Uzbek” obrywa bardzo szybko! Oprea zasypał go sierpami, poszła kontra i wyszedł z narożnika “Uzbek”. “Hiszpan” powoli otwiera rywala i trafia mocnym lewym! Sędzia kończy walkę!

Oficjalny wynik: Tony HISZPAN Oprea wygrywa przez KO w 1. rundzie!

Zobacz koniecznie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments