Sobota, 18 Maja, 2024

Chuligan z Hiszpanii w finale GROMDA 11! Tony nokautuje “Ragnara”!

Opublikowane 2 grudnia 2022, 23:30
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Największa polska federacja walk na gołe pięści powróciła z brutalnymi pojedynkami. Tym razem kibice dostali nie tylko turniej i superfighty, ale również pojedynek pomiędzy dwoma zwycięzcami wielkich finałów.

W turnieju tradycyjnie wzięło udział ośmiu zawodników. Do GROMDY dołączyło kilku debiutantów z Polski, w tym “Morela”, “Ragnar”, “Romuś”. W turnieju zawalczą również zawodnicy z zagranicy, w tym “Tony”, “Uzbek” oraz “Żyletka”.

Zobaczymy również fighterów znanych z poprzednich edycji, w tym “Japę” oraz “Kruszynę”, czyli największego zawodnika dzisiejszej gali. Ma on nie tylko przewagę wzrostu, ale również kilogramów. Podczas wczorajszej ceremonii wniósł na wagę aż 149,5 kg.

Na karcie walk poza turniejem znalazły się także trzy super fighty oraz wyczekiwany main event, w którym “Balboa” zmierzy się z “Goatem”. Na zwycięzcę tego zestawienia w finale czeka już “Don Diego”. Ten z zawodników, który zwycięży rywalizację, zostanie pierwszym mistrzem GROMDY.

-> WYKUP PAY-PER-VIEW GROMDA 11

RELACJA

RUNDA 1

Obaj zaczynają niezwykle spokojnie, “Ragnar” szuka prawego na korpus, ale bardzo szybkie ręce ma odpowiadający Oprea. Piekielny prawy overhand Chodaczka, ale kontruje “Hiszpan”! Znów prawego cepa szukał Polak, Tony trafia go lewym i padł na kolana “Ragnar”. Lekarz opatruje Michała, zaraz ten wraca do walki. Znów wracają do krążenia zawodnicy, Oprea trafił jeszcze szybkim lewym sierpem na koniec rundy.

RUNDA 2

Atakuje Chodaczek, ale piekielna kontra “Hiszpana”! Lewy sierp kładzie “Ragnara” na deski, który nie ma zamiaru się poddać. Jeszcze jedna seria, znów na kolanach Polak. Oprea daje się zamknąć w narożniku, ale zaraz posyła te szybkie sierpy, trafia lewym. Skraca dystans Chodaczek, mamy klincz.

RUNDA 3

“Hiszpan” wyczekuje Michała, po czym posyła serię prawych i lewych. “Ragnar” uparcie szuka prawego overhanda, Oprea zaczyna to wyczekiwać. Trafia serią w kontrze, “Ragnar” pada na kolana. Liczenie, Polak nie wstaje i pierwszy międzynarodowy finał turnieju GROMDA staje się faktem!

Oficjalny wynik: Tony HISZPAN Oprea wygrywa przez KO w 3. rundzie!

Zobacz koniecznie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments