Wtorek, 23 Lipca, 2024

(VIDEO) “Don Diego” usunąłby Denisa Załęckiego z freak fightów! “Generalnie ciężki gnój. Atakowanie w kilku, hipokryzja…”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 2 grudnia 2022, 12:19
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Na wczorajszym programie “Rundki” przed High League 5 w jednym z paneli gościli Mateusz “Don Diego” Kubiszyn i Damian Janikowski. Walka zawodników odbędzie się już niebawem.

-> PPV High League 5 kupisz TUTAJ!

Obaj panowie darzą się niezwykłym szacunkiem i nie ma między nimi żadnej złej krwi. Mateusz Kubiszyn wraca po kilku miesiącach od debiutu, w którym jednogłośną decyzją sędziów pokonał Denisa Załęckiego. Tym razem czeka go o wiele większe, a przede wszystkim sportowe wyzwanie.

Damian Janikowski to w końcu brązowy medalista igrzysk olimpijskich i utytułowany zapaśnik. Do tego wszystkiego nie można zapomnieć o wielkim doświadczeniu, jakie zdobył w okrągłej klatce KSW. “Damiano” bardzo chciał stoczyć trzeci pojedynek w tym roku i zdecydował się na debiut w świecie freak fightów. Fighterzy zmierzą się 10 grudnia na High League 5 w walce na zasadach MMA na dystansie 3. rund po 3 minuty.

“Don Diego” natychmiast usunąłby Denisa z freak fightów!

Na wczorajszym programie “Rundki” jeden z wielu telefonujących zapytał obu zawodników, kogo usunęliby z freak fightów? Damian Janikowski, który nigdy nie ukrywał, że specjalnie nie interesuje się i nie śledzi tego świata, dlatego też “Don Diego” z chęcią zabrał głos.

Kubiszyn długo się nie zastanawiał i wymienił, jak nietrudno się domyśleć, nazwisko swojego pierwszego rywala w MMA. Konflikt wydawał się być zażegnany, jednak w ostatnim czasie ponownie zapłonął. Główną tego przyczyną był atak toruńskiego “Bad Boya” na kolegę “Don Diego”, Piotra Szeligę.

– U mnie krótka odpowiedź: Denis Załęcki. Od samego początku mówię, że gość jest do wykreślenia z listy freak fighterów. Jak dla mnie generuję o wiele niższy poziom niż Murańscy z racji takiej, że już sobie po prostu zbyt wiele pozwala. Przenoszenie ulicy czy więzienia do powiedzmy szeroko pojętego mainstreamu to już jest gruba przesada.

Atakowanie w kilku jednego poza walką, poza konferencjami i tak dalej… No, generalnie ciężki gnój. Dlatego uważam, że jego postać powinna być usunięta z freak fightów i tyle.

Kolejne pytanie dotyczyło tego, co najbardziej denerwuje obu zawodników we freak fightach. Kubiszyn kontynuował wcześniej zaczęty temat i przyznał, że to właśnie Torunianin najbardziej działa mu na nerwy. Przede wszystkim uwiera go zachowanie “Bad Boya”.

– Co najbardziej mnie wk***ia? No właśnie ja bym powiedział kto, Denis Załęcki. A to właśnie o to chodzi, nie? Wszystko tutaj rozbija się o to, że ta hipokryzja jest tutaj najtrudniejsza, wytykanie wszystkim co jest najgorsze – powiedział “Don Diego”, któremu wypowiedź przerwał Janikowski.

Kursy bukmacherskie na galę HIGH League 5

Galę HIGH League 5 obstawić można tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start dla nowych użytkowników przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski gracz otrzymuje pełną wygraną, jeżeli zaś przegra – Fortuna zwraca wkład, maksymalnie do 600 zł na konto. Na kupon można dodać jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie okaże się nietrafione, zwrot postawionej kwoty wraca i można wykorzystać je na dalszą grę.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO