Czwartek, 18 Lipca, 2024

(VIDEO) Janikowski przed walką założył się z “Don Diego”! Stawką tysiąc złotych!

Fot. YouTube
Opublikowane 2 grudnia 2022, 12:41
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już 10 grudnia odbędzie się piąta edycja High League, podczas której w klatce zmierzą się Damian Janikowski oraz Mateusz Kubiszyn.

Będzie to typowy pojedynek strikera, jakim jest “Don Diego” z zapaśnikiem, czyli Janikowskim. Mistrz GROMDY nie ukrywa, że największe szanse ma właśnie w stójce i co ciekawe, zawodnik KSW umówił się z rywalem, że przez pierwszą minutę walki nie będzie sprowadzał do parteru.

“Don Diego” zakłada się z Janikowskim

Janikowski jest ogromnym faworytem w oczach bukmacherów. Ma za sobą znacznie większe doświadczenie w formule MMA, gdyż stoczył 12 zawodowych walk. Jest także utytułowanym zapaśnikiem, gdyż sięgał po takie trofea jak brązowy medal na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie w 2012 roku.

Kubiszyn natomiast jest kilkukrotnym amatorskim mistrzem świata w kickboxingu. Podczas swoich pojedynków na gołe pięści pokazywał wielki charakter i wytrzymałość. Nie ma więc wątpliwości, że jeden spróbuje obalić i skończyć walkę w parterze, a drugi będzie robił wszystko, żeby jak najdłużej utrzymać starcie na nogach.

Teraz po czwartkowych Rundkach zawodnicy postanowili podbić stawkę. W trakcie wywiadu dla fansportu.pl Janikowski zaproponował przeciwnikowi, że jeśli ten chociaż raz go obali, to odda mu 1000 złotych:

Jak cię obalę, to ile mi dajesz? – zapytał Kubiszyn.

Jak ty mnie obalisz? Dam ci tysiaka – odpowiedział Janikowski.

Czyli jak ty mnie obalisz, daję ci stówę, jak ja cię obalę, dajesz mi tysiaka – potwierdził na koniec “Don Diego”, po czym podali sobie ręce.

Całą rozmowę z Kubiszynem znajdziesz poniżej. Poruszony został nie tylko temat nadchodzącej walki, ale również potencjalnego starcia z “Glebą”:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO