Środa, 24 Lipca, 2024

(VIDEO) Janikowski usunąłby Murańskich z freak fightów! Opowiada, jak ich poznał: “Rozmawialiśmy na planie filmowym. Jacek mi trochę nie podpasował, bo…”

Fot. YouTube
Opublikowane 2 grudnia 2022, 11:48
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami Rundki przed galą High League 5, w których udział wziął Damian Janikowski oraz Mateusz Kubiszyn. Zawodnik KSW zdradził, kogo chciałby usunąć z freak fightów.

Już 10 grudnia Janikowski stoczy swój pierwszy pojedynek poza organizacją KSW. Nie ukrywa, że od dawna chciał toczyć trzy walki w roku, jednak federacja nie dawał mu takiej szansy. Skorzystał więc z propozycji High League i zmierzy się z “Don Diego”.

Damian Janikowski o rodzinie Murańskich!

Janikowski w miniony czwartek wziął udział w programie promującym nadchodzącą galę. Jeden z kibiców zadzwonił do studia i zadał zawodnikom ciekawe pytania dotyczące osób, które chcieliby usunąć z freak fightów. Kubiszyn wskazał Denisa Załęckiego, natomiast Janikowski rodzinę Murańskich.

– Najbardziej mi utkwiła rodzina Murańskich, w jaki sposób wymyślali swoje historie, jak toczyli boje z różnymi osobami. Tam czterech uciekało, jeden pod auto wpadł, jakieś mordercze łokcie i te wszystkie filmiki. Dla świata freaków to jest potrzebne. (…) Plus te wszystkie wyzwiska. Ja bym już dawno ich usunął, żeby ich nie było, ale może na potrzeby tego, co się dzieje, może są potrzebni.

Jak się okazuje, miał okazję poznać ich na planie filmowym podczas kręcenia “Asymetrii”. Wtedy jeszcze rodzina Murańskich nie była tak popularna, jednak już przy pierwszym spotkaniu Jacek nie zrobił najlepszego wrażenia na Janikowskim.

– Tato tak mnie trochę nie podpasował. Rozmawialiśmy, pyta skąd jestem i zaczął mi wymieniać ludzi, których zna. Ja z szacunku do starszej osoby mówię: “Ok, ok”. Później tak sobie pomyślałem, po co mi się gościu chwali o różnych rzeczach, historie opowiada. To zrobiło na mnie takie dziwne wrażenie.

Źródło: fansportu.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO