(VIDEO) Siła vs szybkość! Mamed prezentuje formę przed walką z Pudzianowskim

Fot. Instagram/YouTube
Opublikowane 2 grudnia 2022, 17:34
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Kibice już nie mogą doczekać się największego w tym roku starcia, jakie zorganizowała federacja KSW.

Ostatnie dwa tygodnie dzielą nas od gali KSW 77, która odbędzie się 17 grudnia. Karta walk jest bardzo mocna, zobaczymy dwa starcia o pasy oraz main event pomiędzy Mamedem Khalidovem i Mariuszem Pudzianowskim.

Dla byłego strongmana będzie to już druga walka z legendą polskiego MMA. Pierwsze takie starcie stoczył na KSW 70. Zmierzył się wówczas z Michałem Materlą i był skazywany na porażkę.

Świetnie jednak wykorzystał swoje największe atuty, czyli przewagę kilogramów i ogromną siłę. Szybko naruszył byłego mistrza KSW i w końcu znokautował już w pierwszej odsłonie.

Mamed prezentuje szybkość przed KSW 77

Tym razem wszyscy dają znacznie większe szanse Pudzianowskiemu, jednak nadal faworytem jest jego rywal. Mamed jest znacznie bardziej doświadczony i walczy całkiem inaczej niż Materla.

Dla Khalidova będzie to dla niego powrót po rocznej przerwie i ciężkim nokaucie z rąk Roberto Soldicia, który po tamtym pojedynku zakończył współpracę z KSW.

Z całą pewnością Khalidov będzie miał nie tylko przewagę doświadczenia, ale również szybkości. Po stronie Pudzianowskiego natomiast warunki fizyczne i siła. Jak wiemy, w klatce może być nawet ponad 25 kilogramów różnicy.

Obaj zawodnicy są na końcówce przygotowań, a na Instagramie pojawiło się właśnie nagranie z treningu Mameda. Były mistrz zaprezentował swoją szybkość oraz padło takie pytanie:

– Co wygra? Siła czy szybkość? 

Gdzie oglądać walkę Pudzianowski vs Khalidov?

Wszystkie gale organizacji KSW obejrzysz wyłącznie na platformie Viaplay. Serwis oferuje dostęp nie tylko do wydarzenia na żywo ale również możliwość odtworzenia poprzednich eventów.

Miesięczny koszt subskrypcji to 34 zł. W tej cenie poza galami KSW otrzymamy również inne wydarzenia sportowe, w tym angielską Premier League czy też dostęp do wielu filmów i seriali.

-> WYKUP DOSTĘP DO KSW 77

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO