Piątek, 12 Lipca, 2024

Za wcześnie na walkę Denis vs Omielańczuk? Trener Okniński zabrał głos: “Niech najpierw wygra 2-3 walki. Denis nie jest jeszcze na takim poziomie”

Fot. YouTube
Opublikowane 2 grudnia 2022, 11:17
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Trener Mirosław Okniński zdradził, co myśli na temat pojedynku Daniela Omielańczuka z Denisem Załęckim. Przyznał, że na takie zestawienie jest jeszcze za wcześnie.

Zawodnik KSW i freak fighter są bardzo mocno skonfliktowani. Zarówno ze strony jednego, jak i drugiego padły ostre słowa. “Bad Boy” zapowiedział, że sprawa zostanie wyjaśniona poza kamerami, jednak wielu kibiców chciałoby zobaczyć ich starcie w klatce.

Jak się okazuje, padła już oferta pojedynku. Menedżer Omielańczuka w rozmowie z Jarosławem Świątkiem na kanale Jaru potwierdził:

– Jest oferta, od tego jestem, żeby ją wydrylować i finalnie zarekomendować lub nie. I taki mam zamiar. Zobaczymy, nie mam parcia, ale jeśli warunki będą takie, że klękajcie narody, to się nie zamykam. To ja pracuję dla Daniela, nie on dla mnie.

Okniński o walce Denisa z Omielańczukiem

Teraz w ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl o taki pojedynek został zapytany Mirosław Okniński trener Denisa. Nie ukrywa on, że na taką walkę jest jeszcze za wcześnie. Omielańczuk to bardzo doświadczony zawodnik, który w MMA stoczył 41 pojedynków.

Denis natomiast ma na swoim koncie dopiero dwie walki na freakowych zasadach. Pierwszą wygrał “Don Diego” przez decyzję, a druga trwała 40 sekund i zakończyła się kontuzją Załęckiego:

– Uważam, że Denis powinien wyleczyć kolano, jak wyleczy, to mógłby myśleć o walce, ale nie z Danielem. Żeby z Danielem się bić, to musi wygrać jedną, dwie czy trzy walki. Wtedy może się bić z Danielem. A bicie się z Danielem, co by nie mówić, jest wysokiej klasy zawodnikiem.

– Uważam, że Denis nie jest jeszcze na takim poziomie. Niech wyleczy kolano, wygra 2-3 walki i może brać Omielańczuka. Myślę, że za rok, dwa może wygrać z Omielańczukiem. Jak będzie trenował, się przygotuje, zrobi doświadczenie w walce, a nie, że w tej chwili będzie brać Omielańczuka.

Źródło: fansportu.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO