[WIDEO] Kibic z Polski poleciał na Filipiny wspierać Roberto Soldicia! „Jedziesz z kur**”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 3 grudnia 2022, 13:14
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

To się nazywa poświęcenie! Jeden z czytelników fansportu.pl, Homes w kasynie, wybrał się do Manili, by z bliska wspierać Roberto Soldicia! Spod klatki słychać było głośno „Jedziesz z kur**”!

Przez wiele miesięcy fani i kibice zastanawiali się, co dalej z Roberto Soldiciem? Podwójny mistrz KSW w kategoriach półśredniej i średniej zakończył umowę z polskim gigantem w świecie MMA i rozpoczął negocjacje z kilkoma federacjami. Wydawało się, że w grę wchodzi jedynie UFC l organizacja Martina Lewnadowskiego i Macieja Kawulskiego. Tymczasem Chorwat zdecydował się na transfer do ONE Championship.

Kuszony wizją zdobycia tytułów w różnych dyscyplinach „RoboCop” przyjął spore wyzwanie na pierwszą walkę. Na gali ONE on Prime Video 5, która miała miejsce minionej nocy spotkał się w klatce z Muradem Ramazanovem. Soldić mógł liczyć także na polski doping!

Kibicować mu pojechał jeden z czytelników fansportu.pl, Homes w kasynie. Jak widać na poniższym nagraniu, głośno dopingował on chorwackiego „RoboCopa”! Niestety, jego pokrzykiwania na niewiele się zdały, gdyż Dagestańczyk już w drugiej minucie wyprowadził kolano na krocze byłego mistrza KSW, który nie doszedł do siebie i sędzia Herb Dean musiał odwołać pojedynek.

Jak można usłyszeć na nagraniu, polski kibic nie był specjalnie zadowolony z takiego obrotu spraw…

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments