Niedziela, 14 Lipca, 2024

(VIDEO) Murański gotowy na wojnę! Szalone nagranie z treningu: “Nie wiesz ku**a, co cię czeka!”

Fot. Instagram
Opublikowane 4 grudnia 2022, 09:52
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już w tę sobotę odbędzie się gala High League 5, podczas której do klatki powróci Mateusz Murański i stoczy pojedynek w formule K-1.

Tym razem “Muran” zmierzy się z Pawłem Bombą. Będzie to dla niego już 9 pojedynek we freak fightach. Jego aktualny bilans to 4-4. Toczył walki zarówno w MMA, jak i w boksie oraz nie odmawiał wyzwań. Między innymi na gali MMA Attack zmierzył się z doświadczonym Vaso Bakoceviciem. Zawodnik KSW okazał się jednak znacznie lepszy w klatce.

“Scarface” natomiast ma za sobą dopiero dwie walki, w których zaliczył szybkie porażki. Najpierw zmierzył się z “Tarzanem” i został znokautowany w kilkanaście sekund.

Następnie przystąpił do starcia z Amadeuszem “Ferrarim”. Tym razem pojedynek trwał nieco dłużej, gdyż żaden z zawodników nie chciał rozpocząć walki. Kiedy jednak w końcu “Ferrari” ruszył na rywala, ustrzelił go pierwszym ciosem i Bomba padł nieprzytomny.

Tak Murański trenuje przed High League 5

Murański zapewnia jednak, że w najmniejszym stopniu nie lekceważy swojego przeciwnika i bardzo mocno skupia się na swoich przygotowaniach. Ponadto jak zapowiadał kilkukrotnie, w przyszłym roku czeka go wielkie wyzwanie i chce być w jak najlepszej formie.

To jest walka, to nie jest ulica, gdzie takie sprawy załatwia się jednym strzałem. Ja się przygotowuję jak do mistrza świata, tyle – oświadczył w rozmowie z fansportu.pl.

Zapewnia jednak, że nie obawia się swojego rywala, ale chce być przygotowany jak najlepiej, gdyż przed rewanżem z Tańculą nie przygotowywał się odpowiednio i przegrał przez poddanie. Tym razem nie popełni tego błędu, a na swoich social mediach zaprezentował nagrania z treningu.

Pod materiałem opublikowanym na Instagramie napisał – Ty nie wiesz, co cię czeka – co powtórzył także na nagraniu.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO