Piątek, 12 Lipca, 2024

Norman Parke wróci do freak fightów? Odpowiada Szelidze: “Dalej na mnie pi**oli! Nawet po wp***lu chce znowu dostać”

Fot. YouTube
Opublikowane 5 grudnia 2022, 11:31
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Jest szansa na powrót Normana Parke do jakiejkolwiek polskiej federacji freakowej? Kilka dni temu przyznał, że jest otwarty na rewanż z Piotrem Szeligą.

“Stormin” ma na swoim koncie 5 pojedynków freakowych. Walczył dla FAME i Prime Show MMA. Z pierwszej organizacji został jednak wyrzucony, a z druga popadł w konflikt przed ostatnią galą. Na Prime Show MMA 4 miał zmierzyć się z Adamem Oknińskim, jednak kilka dni wcześniej oświadczył, że wycofuje się z pojedynku.

Federacja wyjaśniła, że zostanie pociągnięty do odpowiedzialności finansowej. Parke natomiast zamieścił wpis, w którym stwierdził, że nie dostał całej wypłaty za pierwszy pojedynek dla organizacji i czuje się oszukany. Obawiał się również, że ponownie nie dostanie wynagrodzenia.

Norman Parke wróci do freak fightów?

Irlandczyk więc jest w konflikcie z kolejną organizacją. Pozostaje mu jeszcze High League, jednak biorąc pod uwagę współpracę federacji z FAME, wydaje się, że również i tam nie będzie mógł zawalczyć. FAME zapowiadało, że sprawa zostanie wyjaśniona na drodze sądowej, jednak być może dogada się z byłym zawodnikiem UFC.

Parke jest bowiem otwarty na rewanż z Piotrem Szeligą. W pierwszej walce w klatce rzymskiej nie dał mu najmniejszych szans. Dominował od początku starcia i w drugiej rundzie poddał freak fightera, który był bezradny. Ten jednak chce jeszcze raz zmierzyć się z Irlandczykiem.

Niedawno Szeliga stwierdził, że “Stormin” nie powinien dostać więcej żadnej walki we freak fightach, poza jednym wyjątkiem… rewanżem. Freak fighter chciałby ponownie zmierzyć się z Normanem w formule K-1.

W minioną sobotę na Instastory Irlandczyka pojawił się wpis, którym zdradził, co myśli na temat takiego pojedynku:

– Ten koleś dalej na mnie pierdoli, chce rewanżu w K-1. Nawet po wpierdzielu ode mnie chce znowu go dostać, chce rewanżu i mogę to zrobić z zawiązanymi rękami.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO