Czwartek, 18 Lipca, 2024

Brodnicka mocno o rewanżu z Piątkowską: “Ucinam temat. Nie zadaję się z fra**rami, ku**ami, chorągiewkami”

Fot. YouTube
Opublikowane 8 grudnia 2022, 12:58
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Ewa Brodnicka nie pozostawia wątpliwości w kwestii rewanżu z Ewą Piątkowska. W ostrych słowach wypowiedziała się na temat byłej rywalki.

Zarówno Brodnicka, jak i Piątkowska to na ten moment freakowe zawodniczki MMA. Pierwsza z nich ma za sobą dwie walki w High League. W debiucie przegrała z “Lil Masti”, a w drugim starciu pokonała Kamilę Wybrańczyk. Natomiast Piątkowska stoczyła pierwszą walkę w klatce na ostatniej gali Prime Show MMA i wygrała z Anną Andrzejewską.

Brodnicka o rewanżu z Piątkowską

Po tym, jak byłe pięściarki zdecydowały się przejść do MMA, pojawił się pomysł na rewanż w innej formule. Po raz pierwszy zmierzyły się ze sobą w 2015 roku. Walka zakończyła się niejednogłośnym zwycięstwem Brodnickiej, z czym nie zgadza się przegrana.

Zawodniczki są cały czas mocno skonfliktowane, a kulminacyjny moment miał 2 lata po walce, kiedy to za kulisami Brodnicka miała uderzyć w twarz byłą rywalkę. Sprawa trafiła do sądu, gdzie tym razem wygrała Piątkowska.

Brodnicka już kilkukrotnie podkreślała, że przez to, jak został rozstrzygnięty cały konflikt, nie ma szansy na rewanż. Teraz w ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl wyjaśniła co myśli na temat takiej walki:

– Wcześniej rewanż był możliwy, ja teraz ucinam temat, do niego na pewno nie dojdzie. Proszę o to więcej nie pytać, zakończmy ten temat. Powiem ci moje zasady życiowe. Ja się nie zadaję w moim życiu z frajerami, z kurwami, z chorągiewkami, z ludźmi, którzy atakują moją rodzinę, moich najbliższych, później wszystko przekręcają.

Nie chcę mieć takich ludzi w moim otoczeniu i kierujcie się podobnymi zasadami. Miejcie w swoim życiu wyłącznie przyjaciół, którzy wam zawsze pomogą w trudnych sytuacjach.

Kursy bukmacherskie na High League 5

Galę HIGH League 5 obstawić można tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start dla nowych użytkowników przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski gracz otrzymuje pełną wygraną, jeżeli zaś przegra – Fortuna zwraca wkład, maksymalnie do 600 zł na konto. Na kupon można dodać jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie okaże się nietrafione, zwrot postawionej kwoty wraca i można wykorzystać je na dalszą grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments