Wtorek, 23 Lipca, 2024

Dana White zdradza kulisy kontuzji Prochazki! Zła decyzja teamu? “Wypadł mu bark i…”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 9 grudnia 2022, 14:15
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Prezydent UFC, Dana White, ponownie zabrał głos w sprawie kontuzji, jakiej doznał Jiri Prochazka. Czech w wyniku urazu zawakował tytuł kategorii półciężkiej, o który na UFC 282 będą walczyli Jan Błachowicz i Magomed Ankalaev.

-> Obstaw UFC 282 i oglądaj walkę Jana Błachowicza na żywo!

W ostatnim czasie narosło kilka historii co do kontuzji, jakiej doznał Jiri Prochazka. Prezydent federacji w jednej z pierwszych wypowiedzi nazwał to “najbardziej masakrycznym urazem barku, jaki widział“, powołując się na słowa lekarzy. Czech tymczasem w jednym z wywiadów po powrocie do rodzinnego kraju zdradził, że nie jest wcale tak źle. Dana mówił o 9-12 miesiącach przerwy, tymczasem “Denisa” stwierdził, że wróci za około 5 miesięcy. Dodał również, że to władze federacji wymusiły na nim niejako zawakowanie pasa.

W podcaście Paddy’ego Pimbletta temat został poruszony po raz kolejny. White odniósł się między innymi do ostatnich wypowiedzi Prochazki i potwierdził powagę urazu.

Tej nocy, gdy mieliśmy spotkanie, na którym rozmawialiśmy o jego powrocie, powiedział “myślę, że wrócę w przeciągu 5. miesięcy” i inne tego typu g*wno. Był z nami lekarz, który odpowiedział mu, że powinien być większym realistą.

Powiedziałem, mu że nie chcę, aby kładł na siebie taką presję, że musi wrócić w 5 czy 6 miesięcy i znów rozwalić sobie bark. Na spokojnie, zrób to dobrze. zrób operacje, a jeszcze tej nocy postanowił że nie będzie wstrzymywać dywizji i wakuje pas. Klasa.

Jak podał Dana White, Jiri urazu doznał podczas jednego z treningów. To jednak decyzja, którą podjął prawdopodobnie ktoś z obozu Prochazki, wymusiła dłuższą pauzę.

Tej nocy, kiedy to wszystko się stało, nasz lekarz zbadał go i dosłownie powiedział, że przez tyle lat od kiedy jest UFC, nie widział gorszej kontuzji barku. Całkiem paskudna. A on, będąc tym pi***olonym wariatem, jakim jest, wciąż chciał walczyć. Nie chłopcze, nie możesz.

Stało się tak: wypadł mu bark ze stawu i goście którzy byli z nim na sali treningowej, postanowili mu go nastawić w efekcie czego rozp***dolili mu go całkowicie. Mówię to tobie, fighterom, każdemu – jeśli coś ci się dzieje, wskakuje do j**anego samochodu i jedź do szpitala. Za wszystko zapłacimy. Ludzie myślą, że chłopacy na sali nastawią ci bark, czy zrobią inne g*wno – nie ryzykuj, jedź do szpitala.

Kursy bukmacherskie na UFC 282: Błachowicz vs. Ankalaev

Całą galę UFC 282 wraz z pojedynkiem Jana Błachowicza możesz obstawić u bukmachera STS, który oferuje bonus w postaci dodatkowych 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych.

Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO