(VIDEO) Kazik Klimat Kartel dissuje Piotra Szeligę! Oberwało się Kubiszynowi!

Fot. YouTube
Opublikowane 10 grudnia 2022, 10:17
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

„Kazik Klimat Kartel” dotrzymał słowa i tak jak zapowiadał, nagrał diss na Piotra Szeligę. Wbił również szpilkę w Mateusza Kubiszyna.

Fani freak fightów mogli poznać rapera za sprawą federacji MMA-VIP. To tam zadebiutował w klatce i w pierwszym starciu przegrał z innym raperem „GSP”. Następnie w pojedynku bokserskim zmierzył się zawodowym pięściarzem Rafałem Jackiewiczem. Ten nie dał mu najmniejszych szans i znokautował „Kazika” w pierwszej rundzie.

„Kazik Klimat Kartel” dissuje Piotra Szeligę

Raper na początki listopada postanowił skomentować konflikt Piotra Szeligi i Denisa Załęckiego. Stanął po stronie freak fightera z Torunia oraz skierował ostrzeżenie w stronę „Szeliego”, któremu zagroził dissem. Na swoich social mediach zamieścił takie nagranie:

– Szeliga, zamknij tę pizdę, policjantko jebana, bo kurwa na ciebie nagram dissa i się skończy. Wytrząsałeś się po frajersku do tych małolatów, co chwilę do kogoś brąchałeś frajerze na tym FAME albo latałeś po tych konferencjach, a teraz trzymaj język za zębami, bo Toruń miastem zasad. Grypsowanie było, jest i będzie.

Wydawało się, że temat Szeligi ucichł od awantury z Załęckim, jednak mimo to „Kazik” postanowił zdissować freak fightera. Co ciekawe, poruszył również temat Mateusza Kubiszyna:

– Weźcie jeszcze mundurówkę Diego. Skoro wy tacy hetero, czemu cała Polska ma was tu za zero? Dobieracie zawodników, żeby nie było bilansu ujemnego. Widać te chore ego, pewnie macie małego. Kobiety z wami są dla hajsu, na escortach wolą każdego.

Swoje nagranie udostępnił na Facebooku, gdzie w opisie przekazał:

– Z uwagi na to, że nasz najsłynniejszy Polski pjokujatoj będzie zgłaszał sprzeciw oraz apelował, jutro o 18:00 poproszę wszystkich logicznie myślących ludzi o jak największą liczbę udostępniania dissu dla pjojoka wszędzie, gdzie to możliwe. Pozdro. Zróbmy hałas.

Całe nagranie znajdziecie poniżej:

Źródło: Facebook/YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO