Czwartek, 18 Lipca, 2024

(VIDEO) Murański nie zrobił wagi! Ogromne emocje na face-to-face przed High League 5!

Fot. YouTube
Opublikowane 10 grudnia 2022, 10:32
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami oficjalne ważenie przed galą High League 5. Niestety kilku zawodnik nie wypełniło formalności i przekroczyło limit wagowy.

Już dzisiaj odbędzie się gala, podczas której dojdzie do wielu emocjonujących zestawień. Zobaczymy nie tylko pojedynki freakowe, ale również walki sportowe, jak zestawienie zawodnika KSW Damiana Janikowskiego z Mateuszem “Don Diego” Kubiszynem.

Face-to-face Murański vs Bomba

Jednym z najbardziej wyczekiwanych pojedynków jest starcie Mateusza Murańskiego z Pawłem Bombą. Pomiędzy zawodnikami jest bardzo dużo złej krwi i dochodziło pomiędzy nimi do awantur. Między innymi na ostatniej konferencji “Scarface” uderzył rywala z liścia.

Wczoraj wzięli udział w oficjalnej ceremonii i ponownie stanęli twarzą w twarz. Jak się okazało, Murański nie zmieścił się w limicie wagowym. Postanowił jednak walczyć do końca i po czasie wypełnił limit. Mimo to musi oddać swojemu przeciwnikowi 15 procent wypłaty.

Poniżej znajdziesz nagranie z ważenia oraz face-to-face Mateusza Murańskiego z Pawłem Bombą:

Kursy bukmacherskie na High League 5

Galę HIGH League 5 obstawić można tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start dla nowych użytkowników przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski gracz otrzymuje pełną wygraną, jeżeli zaś przegra – Fortuna zwraca wkład, maksymalnie do 600 zł na konto. Na kupon można dodać jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie okaże się nietrafione, zwrot postawionej kwoty wraca i można wykorzystać je na dalszą grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO