(VIDEO) Załęcki zmasakrował rywala lowkickami! Wygrywa w pierwszej rundzie!

Opublikowane 10 grudnia 2022, 23:09
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Do klatki powrócił ulubieniec kibiców, który tym razem stanął przed znacznie większym wyzwaniem, niż w ostatnim pojedynku.

Kolejne freakowe starcie dla federacji High League stoczył Dawid Załęcki. W debiucie zmierzył się z Alanem Kwiecińskim i rozbił go już w pierwszej rundzie. Nie udało się to między innymi jego synowi Denisowi czy też Mateuszowi Murańskiemu, którzy wygrali z „Alanikiem” przez decyzję.

Tym razem Załęcki zmierzył się z prawdziwym zawodowcem. Mimo że miał przewagę warunków fizycznych, to ogromne doświadczenie było po stronie Vaso Bakocevicia. Fighter znany jako „Psycho” w samym MMA stoczył 66 pojedynków, jednak bił się również w innych formułach.

Podczas High League 5 walka odbyła się jednak w K-1 w małych rękawicach, co dawało pewną przewagę Załęckiemu. Był on sporo cięższy i miał większy zasięg rąk. Co ciekawe, według bukmacherów nie był wcale bardziej doświadczony Vaso.

Kursy na kilka godzin przed galą były wyrównane i wynosiły po 1.85. Sam Załęcki przyznał jednak, że powinny być one inne i wskazywać Bakocevicia jako faworyta.

RELACJA

RUNDA 1

Bakocević szuka kopnięcia, ale to potężny low Załęckiego trafia! “Psycho” stara się skracać dystans, odskakuje starszy rywal. Szuka kombinacji lewy-prawy Dawid, zasłonił się oponent. Trafił w końcu lewym i prawym, a Bakocević się nie podniósł!

Oficjalny wynik: Dawid „Crazy” Załęcki wygrywa przez KO w 1. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0

WIDEO

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments