(VIDEO) Bakocević wyjeżdża na wózku! Po walce z Załęckim nie był w stanie opuścić klatki o własnych siłach

Fot. YouTube
Opublikowane 11 grudnia 2022, 10:13
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

W minioną sobotę odbyła się gala High League 5, podczas której do klatki powrócił ulubieniec kibiców, czyli Dawid „Crazy” Załęcki.

Za nami kolejne emocjonując wydarzenie freakowe. Zobaczyliśmy m.in. wielką niespodziankę, czyli dominację Pawła Bomby nad Mateuszem Murańskim, sportowy pojedynek „Don Diego” vs Damian Janikowski, czy kolejną walkę Załęckiego.

Tym razem stanął przed znacznie większym wyzwaniem, niż w debiucie, kiedy to w pierwszej odsłonie rozbił Alana Kwiecińskiego. Teraz zmierzył się z bardzo doświadczonym przeciwnikiem, który ma na swoim koncie ponad 70 walk w różnych formułach.

Vaso wyjeżdża z klatki na wózku

Jak się okazało, mimo doświadczenia rywal nie stanowił wyzwania. Przeważyła siła i warunki fizyczne Załęckiego. Już w pierwszej odsłonie „Crazy” okopał przeciwnika mocnym lowkickami, przez co odnowiła się dawna kontuzja Vaso Bakocevicia.

Zawodnik wylądował na deskach i nie był w stanie kontynuować pojedynku. Po zakończonym starciu nie mógł również o własnych siłach opuścić klatki. Potrzebował pomocy medyków, którzy wywieźli go na wózku.

Źródło: fansportu.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO