(VIDEO) „Kazik Klimat Kartel” zaatakował Szeligę na High League 5! „Dostał takiego kopa, że mnie noga dalej boli… Walczymy czy się boisz?”

Fot. Instagram
Opublikowane 11 grudnia 2022, 15:31
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Tak szybkiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał! Nie skończyło się tylko na obiecanym dissie, ale doszło również do ataku.

Wszystko zaczęło się od awantury na jednej z freakowych gal, kiedy to Denis Załęcki wraz z Patrykiem Tołkaczewskim znanym jako „Gleba” zaatakował Piotra Szeligę. Nagrania z tamtego zdarzenia obiegły Internet, a głos zabrał „Kazik Klimat Kartel”.

„Kazik Klimat Kartel” zaatakował Piotra Szeligę!

Najpierw raper ostrzegł freak fightera, że nagra na niego diss. Został on opublikowany kilka dni temu, jednak na tym się nie zakończyło, gdyż postanowił skonfrontować się z Szeligą. Co ciekawe „Szeli” nawet nie zdążył zareagować na ostre wypowiedzi zawodnika MMA-VIP.

Jak się okazuje, „Kazik Klimat Kartel” robi wszystko po to, żeby dostać walkę i nawet tego nie ukrywa. Podczas gali High League 5 miał kopnąć Szeligę, a nagranie sam opublikował na swoich social mediach wraz z takimi wpisami:

– Piotr Szeliga zawalczysz ze mną w boksie, nawet na gołe pięści czy tak bardzo się boisz?

– Nawet jeśli Piotr Szeliga się nie będzie bardzo bał walki bokserskiej ze mną, to czy FAME MMA lub HIGH League są gotowi na starcie w klatce tak podwyższonego ryzyka? Prokurator VS KKK.

– W Takiej Walce w Klatce nie Byłoby Miękkiej Gry.

– Dzisiaj Piotr Szeliga dostał ode mnie takiego kopa, że wróciłem z Atlas Areny, a noga mnie dalej boli… Piotrze, odpowiesz publicznie? Walczymy czy się boisz i dalej za ochroną stoisz?

Wszystkie te wpisy pojawiły się na oficjalnym Facebooku rapera. Dodatkowo poniżej znajduje się nagranie z High League 5, kiedy to zaatakował Szeligę. Warto zaznaczyć, że federacja zapowiedział, iż takie ataki i próby wybicia się będą karane dożywotnimi banami. Raper może więc nie tylko nie doczekać się walki w High League, ale również dostać zakaz wstępu na kolejne wydarzenia.

Źródło: Facebook/Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO