Poniedziałek, 4 Marca, 2024

(VIDEO) Tyburski rozbija Alberto! Wygrywa w drugiej rundzie na High League 5!

Opublikowane 11 grudnia 2022, 01:55
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami main event gali High Leagu 5. Federacja przygotowała naprawdę mocną kartę walk, na której nie zabrakło zarówno freakowych, jak i sportowych pojedynków.

W głównym starciu wieczoru w klatce ponownie zobaczyliśmy Alberto. Raper stoczył swoją drugą walkę. W debiucie zmierzył się z Marcinem Dubielem, który mimo że miał większe doświadczenie, to mocno odstawał pod względem warunków fizycznych. Rywal walczył do końca, jednak finalnie to Alberto wygrał przez decyzję.

Tym razem raper zmierzył się z Pawłem Tyburskim i w oczach bukmacherów był ogromnym underdogiem. Nie bez powodu znaczna większość stawiała „Tyboriego” w roli faworyta main eventu gali High League 5.

Tyburskiego uważa się za jednego z najlepszych freak fighterów. Ma bardzo dobrą stójkę, co udowodnił już w poprzednich walkach. Przed czasem rozbił Tańculę, Lupę i Soroko. Przegrał jedynie z „Arabem”, który zdominował walkę w parterze.

Co ciekawe, Tyburski ma duże plany i zamierza w niedalekiej przyszłości stoczyć zawodowe pojedynki, być może nawet dostać się do KSW. W takim przypadku nie mógł więc pozwolić sobie na porażkę w starciu z mniej doświadczonym przeciwnikiem freakowym.

RELACJA

RUNDA 1

Obaj szukają kopnięć od pierwszych sekund. “Tybori” szarżuje kombinacją, ale na razie mocno niecelnie. Simao sprytnie atakuje frontami na korpus odpychając rywala. Dobry middle kick Tyburskiego, odpowiada tym samym raper. Nie czuje do końca dystansu Paweł, ucieka mu rywal i zaraz unika serii “Tyboriego”! Mocne low kicki Alberto, odpowiada “Tybori”, ale trafia w krocze. Wracają, ale “Pablo” przecina powietrze. Kolejne kopnięcie Tyburskiego ląduje za nisko, aż sam rywal zwrócił mu uwagę.

RUNDA 2

Alberto od początku atakuje prostymi, wdaje się w bijatykę i trafia kopnięciem. Broni się “Tybori” i szuka zejścia do parteru. Dobre kopnięcia w wykonaniu Alberto, poszły front kicki, poszedł też high kick. Zaraz jednak oberwał do Tyburskiego! Skraca on dystans, trafia i rywal na deskach! “Tybori” zasypuje rywala ciosami w parterze i wygrywa!

Oficjalny wynik: Paweł “Tybori” Tyburski wygrywa przez TKO w 2. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO