„Juras” odpowiada na słowa Kadyrowa, który żąda pasa i przeprosin! Mocny komentarz po walce Błachowicza

Fot. YouTube
Opublikowane 13 grudnia 2022, 10:37
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Łukasz Jurkowski w kilku słowach skomentował wiadomość Ramzana Kadyrowa, którą ten skierował do szefa organizacji UFC Dany White’a.

Za nami gala UFC 282, podczas której w Las Vegas doszło do pojedynku Jana Błachowicza z Magomedem Ankalaevem. Niestety żaden z zawodników nie wygrał walki, a kategoria półciężka nadal pozostaje bez mistrza, gdyż starcie zakończyło się remisem.

„Juras” komentuje zachowanie Kadyrowa

Przed ogłoszeniem werdyktu niemal wszyscy byli przekonani, że w górę powędruje ręka Rosjanina, a remis wywołał sporo kontrowersji. Głównie przez ostatnie dwie odsłony, w których Polak został zdominowany. Na początku walki Błachowicz jednak dobrze radził sobie w stójce i remis nie wydaje się wcale tak dużą kontrowersją, jak wielu kibiców uważa.

Zaszkodził sobie sam Błachowicz, który po werdykcie stwierdził, że nie wygrał tej walki, a pas powinien powędrować do Ankalaeva. Takie samo zdanie ma Ramzan Kadyrow, który po gali UFC 282 zwrócił się do szefa organizacji:

– Dana White, co się z tobą stało? Byłeś normalnym gościem z zasadami, ale dzisiaj wyniosłeś mistrzowski pas z klatki, nie wręczając go oczywistemu zwycięzcy. A może polityka weszła już do oktagonu UFC i wymaga od ciebie brudnego sędziowania? To sport, Dano. Bądź Szczery.

Weź przykład z Mairbeka Khasieva (ACA), który pozbywa się z organizacji wszelkich oszustw, stronniczości, wymaga obiektywności i niemieszania sportu z polityką. Hej, Dano, dokąd zmierzasz? Zachowaj twarz federacji, swoją twarz. Przyznaj się do błędu, przekaż pas prawdziwemu zwycięzcy i przeproś za ten pokaz. Uratuj reputację swojej organizacji.

Na jego słowa w krótkim wpisie odpowiedział Łukasz Jurkowski, który znajdował się w narożniku Jana Błachowicza podczas gali UFC 282 i pojedynku o mistrzowski pas. W komentarzu pod jednym z postów na Facebooku napisał:

Niebywałej klasy debil – napisał „Juras”, a na jego słowa zareagował zawodnik KSW Daniel Rutkowski:

Źródło: Facebook

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO