Pudzianowski i Mamed zarobią ogromne pieniądze! „To najdroższa walka w historii europejskiego MMA”

Fot. YouTube
Opublikowane 15 grudnia 2022, 10:49
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

KSW zaledwie rok temu ogłosiło najdroższą walkę w historii organizacji. Teraz kwota, jaką zarobią zawodnicy za zbliżający się hit, ma pobić europejski rekord.

Mowa o zestawieniu Mameda Khalidova z Mariuszem Pudzianowskim, do którego dojdzie w main evencie KSW 77. Legendy polskiego MMA zawsze przyciągają przed ekrany i na trybuny masę kibiców. Ich starcie jest więc naprawdę dużym wydarzeniem.

Gala KSW 77 w całości dostępna będzie wyłącznie dla posiadaczy wykupionego abonamentu w Viaplay. Dostęp do platformy to koszt 34,99 zł za miesiąc, a oprócz gali, która odbędzie się w sobotę 17 grudnia dostępne są także wcześniejsze eventy federacji.

To jedyna okazja, by obejrzeć pojedynek Pudzianowski vs. Khalidov. O sile Mariusza mógł się przekonać niedawno Michał Materla, ale Mamed zapowiedział ostre wymiany! Aby się o tym przekonać potrzebny jest dostęp do Viaplay, które przeprowadzi transmisję na żywo. Wystarczy zarejestrować się klikając w poniższy baner. Założenie nowego konta nie potrwa dłużej, niż minutę, a pozwoli na dostęp w najwyższej jakości streamie online XTB KSW 77.


-> Oglądaj walkę Khalidov vs Pudzianowski na żywo!


Najdroższa walka w Europie

Najpierw tytuł najdroższej walki należał do zestawienia Mameda z Michałem Materlą. Następnie w grudniu ubiegłego roku doszło do starcia pomiędzy Khalidovem i Roberto Soldiciem o mistrzowski tytuł kategorii średniej. Wówczas pobity miał zostać rekord organizacji, a Martin Lewandowski w jednym z wywiadów przyznał:

– Na ich zarobki wydamy łącznie kilka milionów złotych. To nie tylko najdroższa walka w historii KSW, ale myślę, że i w historii europejskiego MMA. To naturalny proces, bo Mamed zarabia znacznie lepiej niż w 2015 roku, a Soldić zanotował w KSW już sześć efektownych zwycięstw.

Teraz kwota za walkę ma być jeszcze większa, gdyż szef KSW w rozmowie z Super Expressem oświadczył – Mogę tylko potwierdzić, że jest to na pewno najdroższa walka w historii europejskiego MMA.

Jak dowiedzieli się dziennikarze, w sumie zarobki obu zawodników mają przekroczyć 3 miliony złotych.

Jesteśmy w Viaplay, co oczywiście jest dla nas bardzo korzystne, ale zasady wynagradzania zawodników są przez to inne. UFC płaci im określony procent wpływów z pay-per-view, więc na to wynagrodzenie zrzucają się de facto też widzowie. W naszym przypadku federacja KSW pokrywa te gaże w stu procentach – wyjaśnił Lewandowski.

Kursy bukmacherskie na XTB KSW 77

Całą galę KSW 77 możesz obstawić u bukmachera STS, który oferuje bonus w postaci dodatkowych 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych.

Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO