Sobota, 22 Czerwca, 2024

[VIDEO] Mirosław Okniński typuje walkę Najman vs. Murański! “Mistrzostwo świata, może będzie milion PPV”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 15 grudnia 2022, 14:21
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Na minionej gali High League 5 oprócz wielu elektryzujących pojedynków poznaliśmy też pierwsze zestawienie kolejnej edycji. Będzie to od dawna zapowiadane starcie Marcin Najman vs. Jacek Murański.

Jedne z najbardziej kontrowersyjnych postaci świata freak fightu zmierzą się na gali High League 6, która będzie miała miejsce w Katowicach w przyszłym roku. Obaj zawodnicy mają ujemny bilans, ale zdecydowanie większym doświadczeniem może “pochwalić się” Marcin Najman. Jego rekord wynosi 5-8, a pojedynki toczył w MMA, freak fightach, a ostatnio nawet na gali walk na gołe pięści, gdzie szybko przegrał z Pawłem Jóźwiakiem.

Stary “Muran” dotychczas 3 razy pojawiał się w Fame MMA. W debiucie po zbyt wielu faulach (w tym ugryzieniu w bark) przegrał przez dyskwalifikację z Arkadiuszem Tańculą. W rewanżu wytrzymał pełen dystans, ale również musiał uznać wyższość rywala. Na ostatniej gali Fame MMA 16 wyszedł do pojedynku mimo kontuzji i zaliczył porażkę przez TKO z Robertem Pasutem.

Mirosław Okniński typuje walkę Najman vs. Murański!

Trener i założyciel Akademii Sportów Walki Wilanów, Mirosław Okniński, udzielił wywiadu kanałowi Fansportu TV, gdzie wypowiedział się na temat pojedynku Najman vs. Murański. Szkoleniowiec nie ukrywa, że ciężko o lepsze zestawienie w świecie freak fightów, a High League rozbija bank organizując je u siebie.

– To jest hit! Hit. Hit roku, to cały kraj i na wsi, i w mieście, i w małych miasteczkach, i ci z PO, i ci z PIS-u… i kurde nawet Zieloni to obejrzą! Wszyscy to obejrzą, Legia Cudzoziemska nawet to obejrzy. Może z zagranicy przyjadą to oglądać…

– Ale tak poważnie to będzie hit. Każdy to obejrzy. High League, robiąc to zestawienie odebrał najlepszą walkę taką medialną FAME’owi. Bardzo się dziwię, że puścili Murańskiego i że puścili Najmana na walkę do High League’u. Uważam, że to jest mistrzostwo świata dla High League’u… Po prostu PPV p***dolnie, może będzie milion PPV! Tę walkę wszyscy obejrzą.

Warto dodać, że ten pojedynek odbędzie się na specjalnych zasadach. Nie będzie limitu czasowego, a jeśli “El Testosteron” nie wytrzyma 3:01, to nie otrzyma gaży za występ! Dodatkowo będzie to boks birmański z dopuszczeniem 15 sekund na dobicie w parterze.

Okniński nie ma jednak wątpliwości, że były pięściarz wyjdzie zwycięsko z walki ze starym “Muranem”. Zdaniem trenera Mirosława, Marcin mógł nawet specjalnie poświęcić starcie z Jóźwiakiem, byleby stworzyć zasłonę dymną!

Najman wygra, zbije Murańskiego. Tak to widzę i tak myślę, że… Najmanowi pasowało jakby nawet nie przygotować się do walki i przegrać nawet z Jóźwiakiem żeby “Muran” uwierzył, że Najman jest słaby. Myślę, że Najman to jest tak cwany lis, że po prostu pokazał, że jest słaby, że już do niczego się nie nadaje, z Jóźwiakiem sobie przegrał, ale on chce… Z Jóźwiakiem to tam nie zarobił tyle, co tu z “Muranem” zarobi. Wybuduje dom z basenem!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO