(VIDEO) Pokaz siły przed KSW 77! Wielka przewaga Pudzianowskiego w walce z Mamedem: „Tyle to ja jedną ręką podnosiłem”

Fot. YouTube
Opublikowane 16 grudnia 2022, 14:11
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Przewaga Mariusza Pudzianowskiego będzie ogromna. Jeśli chodzi o warunki fizyczne, pod tym względem rywal nie stanowi dużego wyzwania.

Za nami media week i poranne ważenie. Wiemy już, ile zawodnicy wnieśli na wagę, a różnica pomiędzy byłym strongmanem, a Mamedem Khalidovem robi spore wrażenie i jest znacznie większa, niż w przypadku starcia z Michałem Materlą.

Zawodnicy już jutro wejdą do klatki i zmierzą się ze sobą w main evencie KSW 77. Hitowe starcie legend zostanie poprzedzona dwoma pojedynkami o pasy w kategorii koguciej i półciężkiej.

Na karcie walk znalazło się także wyczekiwane zestawienie pomiędzy Danielem Rutkowskim i Lom-Ali Eskijew, które musiało zostać przełożone ze względu na kontuzję zawodnika z Niemiec.

Dostęp do KSW 77 można uzyskać jedynie po wykupieniu abonamentu w Viaplay. Miesięczna subskrypcja kosztuje 34,99 zł. Wystarczy zarejestrować się klikając w poniższy baner.

Założenie nowego konta nie potrwa dłużej, niż minutę, a pozwoli na dostęp w najwyższej jakości do XTB KSW 77, poprzednich gal oraz wielu filmów, seriali i innych wydarzeń sportowych.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie KSW77_480x400.png

Ogromna przewaga Pudzianowskiego

Podczas porannego ważenia Mamed wniósł na wagę zaledwie 93,3 kg. Natomiast Pudzianowski ważył 117,5 kg. Oznacza to, że różnica pomiędzy nimi, to aż 24,2 kg. Przewagę warunków byłego strongmana mogliśmy zobaczyć w materiale promującym jutrzejszą galę.

Mamed wskoczył na plecy siedzącemu rywalowi, a ten bez problemu wstał i zrobił z nim przysiad. Pokazał, że waga Khalidova nie jest dla niego żadną przeszkodą, po czym zaproponował, żeby teraz rywal zrobił z nim to samo.

Przyznał również, że mimo iż nie robi takich treningów na siłowni jak kiedyś, to nadal jest bardzo silny, a Mameda w przeszłości byłby w stanie podnieść jedną ręką.

– Nie no, Mamed jest sporo lżejszy. Dla mnie w przysiadzie czy w martwym ciągu 200 kg to pestka. Mimo że nie trenuję na siłowni, te 90 kg… Za dobrych czasów 100 kg jedną ręką podnosiłem, więc nie byłby to problem. Choć dzisiaj 100 może nie, ale te 60-70 kg jedną ręką spokojnie podniosę.

-> Oglądaj walkę Khalidov vs Pudzianowski na żywo!

Kursy bukmacherskie na XTB KSW 77

Całą galę KSW 77 możesz obstawić u bukmachera STS, który oferuje bonus w postaci dodatkowych 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych.

Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO