Czwartek, 18 Lipca, 2024

Czyżewska wygrywa w pierwszej rundzie! Otwiera galę KSW 77

Opublikowane 17 grudnia 2022, 20:13
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami pierwsza walka gali KSW 77. Największa polska organizacja MMA zakończy 2022 rok hitowym wydarzeniem, które właśnie się rozpoczęło.

W pierwszym starciu zmierzyły się dwie młode, efektownie walczące zawodniczki. Utytułowana Wiktoria Czyżewska skrzyżowała rękawice z niepokonaną w zawodowym MMA Oleksandrą Karasevą. Jest to jedyny tego wieczoru pojedynek kobiet.

Wiktora Czyżewska w październiku tego roku zadebiutowała w zawodowym MMA i na gali TFL w efektownym stylu rozbiła rywalkę już w pierwszej minucie pojedynku. Zawodniczka z Końskich rozpoczyna marsz przez zawodowy świat MMA, ale ma już na koncie wiele sukcesów w sporcie amatorskim.

Zdobyła między innymi tytuł mistrzyni Polski i Europy Amatorskiej Ligi MMA i jest wielokrotną medalistką innych turniejów. Wywalczyła również tytuł mistrzyni Polski w kickboxingu oraz złoty medal mistrzostw Polski ADCC. Wiktoria znana jest ze swojego efektownego stylu walki i częstego wygrywania przez nokauty.

Oleksandra Karaseva pozostaje niepokonana w zawodowym MMA. W profesjonalnych bojach zadebiutowała w zeszłym roku. Do tej pory wygrała dwie walki i obie zakończyła przez nokaut. Ukrainka ma również na swoim koncie starcia amatorskie. W tym roku zanotowała bardzo udany występ podczas mistrzostw Europy organizacja GAMMA, gdzie wywalczyła złoty medal w dwóch formułach. Starcie na gali KSW było dla Oleksandry pierwszym zawodowym pojedynkiem stoczonym w Polsce.

RELACJA

RUNDA 1

Czyżewska od razu zaczyna prostymi, stara się odpowiadać Karaseva, ale cały czas musi odsuwać się do tyłu. Mocno rozbija rywalkę Polka, dobre kombinacje lecą także w klinczu. Trafiła Czyżewska, Karaseva zasłania się, a Wiktoria kontynuuje dzieło zniszczenia, aż sędzia Bosacki je rozdziela!

Oficjalny wynik: Wiktoria Czyżewska wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO