KSW zainteresowane freak fighterami! „Mogą niebawem bić się na KSW. Jest kilku interesujących zawodników”

Fot. YouTube
Opublikowane 17 grudnia 2022, 11:10
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Szef KSW Maciej Kawulski po wczorajszej ceremonii ważenia wyjaśnił, co myśli na temat potencjalnego podpisania kontraktu z freak fighterami.

Już za kilka godzin odbędzie się największa w tym roku polska gala MMA. Podczas wydarzenia w Gliwicach zobaczymy dwa starcia o pasy oraz hitowy pojedynek legend. W main evencie po rocznej przerwie do klatki powróci Mamed Khalidov, który zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim.

Dostęp do KSW 77 można uzyskać jedynie po wykupieniu abonamentu w Viaplay. Miesięczna subskrypcja kosztuje 34,99 zł. Wystarczy zarejestrować się klikając w poniższy baner.

Założenie nowego konta nie potrwa dłużej, niż minutę, a pozwoli na dostęp w najwyższej jakości do XTB KSW 77, poprzednich gal oraz wielu filmów, seriali i innych wydarzeń sportowych.

-> Oglądaj walkę Khalidov vs Pudzianowski na żywo!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie KSW77_480x400.png

Szef KSW o freak fightach

Po wczorajszej ceremonii szef federacji Maciej Kawulski na kanale Klatka po klatce został zapytany o potencjalny angaż freak fighterów. Jak wiemy między innymi Paweł Tyburski czy Arkadiusz Tańcula chcieliby w przyszłości zawalczyć dla KSW.

„Tybori” wyjaśnił nawet, że umówił się z Tańcula na rewanż, a pojedynek ma być eliminatorem o to, który freak fighter pierwszy przejdzie do KSW. Nie wykluczone, że tak się stanie, gdyż Maciej Kawulski zdradził, że ma na oku kilku zawodników, którym byłby w stanie złożyć ofertę.

Podkreślił jednak, że muszą oni wyróżniać się przede wszystkim umiejętnościami i poziomem sportowym. Pozostałe aspekty schodzą tutaj na dalszy plan:

– Uważam, że najciekawsze postaci z gal freakowych mogą niebawem bić się na KSW. Już widziałem kilku zawodników, którzy dla mnie są interesujący. Bez nazwisk… Jestem bardzo otwarty, żeby pojawiali się na naszych galach i walczyli. Ale tacy, którzy trenują, reprezentują poziom sportowy, serce do walki, a nie wyłącznie potencjał konferencyjny.

Nie może być tak, że o tym, kto wchodzi do klatki KSW, decyduje fajny kanał na YouTube czy zasięg na jakimś komunikatorze socialowym. Myśmy stworzyli to pojęcie i nie mam nic przeciwko temu.

Kursy bukmacherskie na XTB KSW 77

Całą galę KSW 77 możesz obstawić u bukmachera STS, który oferuje bonus w postaci dodatkowych 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych.

Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO