Marcin Najman typuje walkę legend KSW: „Są dwa możliwe warianty”

Fot. YouTube
Opublikowane 17 grudnia 2022, 10:42
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już za kilka godzin w klatce KSW odbędzie się pojedynek legend. W main evencie dzisiejszej gali zobaczymy starcie Mameda Khalidova z Mariuszem Pudzianowskim.

Głos przed walką zabrał Marcin Najman, który kilkanaście lat temu miał okazję zmierzyć z byłym strongmanem. Był pierwszym rywalem debiutującego w klatce Mariusza Pudzianowskiego, a ich pojedynek zapisał się na kartach historii polskiego MMA.

Najman typuje walkę Pudzianowski vs Khalidov

Na karcie walk znalazło się wiele emocjonujących zestawień. Zobaczymy aż 11 pojedynków, w tym dwa starcia mistrzowskie o tytuł kategorii koguciej oraz półciężkiej, jednak najwięcej kibiców czeka na walkę legend.

Dostęp do KSW 77 można uzyskać jedynie po wykupieniu abonamentu w Viaplay. Miesięczna subskrypcja kosztuje 34,99 zł. Wystarczy zarejestrować się klikając w poniższy baner.

Założenie nowego konta nie potrwa dłużej, niż minutę, a pozwoli na dostęp w najwyższej jakości do XTB KSW 77, poprzednich gal oraz wielu filmów, seriali i innych wydarzeń sportowych.

-> Oglądaj walkę Khalidov vs Pudzianowski na żywo!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie KSW77_480x400.png

Hitowe starcie postanowił wytypować Marcin Najman, który zabrał głos i za pośrednictwem swoich social mediów wyjaśnił, że widzie dwa scenariusze na ten pojedynek.

W pierwszym z nich Mamed idzie na wymiany i przegrywa, natomiast w drugim sprytnie wykorzystuje swoją szybkość, umęcza rywala i kończy go przed czasem:

Są dwa możliwe warianty. W pierwszym Mariusz Pudzianowski na samym początku trafi Mameda i go po prostu siłowo dojedzie. To mogłoby się wydarzyć, gdyby Mamed uwierzył, że może naprzeciw Pudziana stanąć i z nim wymieniać ciosami. To poniekąd zrobił Michał Materla i zapłacił za to olbrzymią cenę.

– Drugi wariant jest taki, że Mamed będzie o tym doskonale wiedział i będzie świetnie pracował na nogach. Zmęczy Pudziana i będzie zza dystansu zadawał ciosy pojedyncze. Gdy go już zmęczy, to go dojedzie. Takie warianty mogą się wydarzyć, czyli walka 50/50, kto lepiej rozegra swój plan taktyczny.

Kursy bukmacherskie na XTB KSW 77

Całą galę KSW 77 możesz obstawić u bukmachera STS, który oferuje bonus w postaci dodatkowych 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych.

Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO