[WIDEO] Rutkowski pewien zwycięzcy walki wieczoru! „To jest przeokrutna przepaść. Postawiłem na…”

fot. YouTube/KSW
Opublikowane 17 grudnia 2022, 14:04
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Już dziś wieczorem odbędzie się największa gala w tym roku – XTB KSW 77. W walce wieczoru odbędzie się najbardziej elektryzujące starcie w historii federacji.

Walką wieczoru gali, która odbędzie się w najbliższą sobotę 17 grudnia będzie hitowe starcie Khalidov vs. Pudzianowski. Już samo to zestawienie wyprzedało całą Arenę Gliwice, a dodatkowo odbędą się między innymi dwa pojedynki o pasy mistrzowskie: kategorii półciężkiej oraz koguciej. Po występie na freakowej gali Prime Show MMA powróci też Daniel Rutkowski na walkę z Lomem-Alim Eskijewem.

Galę KSW 77 można obejrzeć jedynie w Viaplay. Miesięczna subskrypcja kosztuje 34 zł. Wystarczy zarejestrować się klikając w poniższy baner. Założenie nowego konta nie potrwa dłużej, niż minutę, a pozwoli na dostęp w najwyższej jakości do XTB KSW 77, poprzednich gal oraz wielu filmów, seriali i innych wydarzeń sportowych.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie KSW77_480x400.png

Daniel Rutkowski pewien zwycięzcy w walce wieczoru!

„Rutek”, który zajmuje 1. miejsce w rankingu dywizji piórkowej zdaje sobie sprawę z wagi jego walki. Wygrany niemalże na 100% zagwarantuje sobie pojedynek z mistrzem, Salahdinem Parnassem. Sam Radomianin przyznał, że oprócz jego własnego starcia na KSW 77, najbardziej go interesuje main event. Pokusił się też o odważny typ na zwycięzcę.

– Oczywiście Mariusz z Mamedem. Wiecie, wszystkich elektryzuje ta walka, wszystkich ciekawi… Moim zdaniem, Mamed – zdecydowanie umiejętności po jego stronie, wszystko po jego stronie, ale postawiłbym i postawiłem na Mariusza Pudzianowskiego.

To jednak jest naprawdę wielka niewiadoma. Mamed jest przegigantem jeżeli chodzi o ogólnie o MMA, wszystko potrafi, ale kurna… 20-pare kilo to naprawdę jest wielka przepaść! Się tak wydaje. Nigdy Mamed nie bił się z nikim, on się w ogóle nie wdaje w bójki, więc to jest też bardzo mądre, bo zawsze ucieka zawsze unika, zawsze coś tam próbuje. Kurna, tylko wejść w taką łapę z Mariuszem… To jest prze okrutna przepaść, tak naprawdę. Naprawdę, to jest prze okrutna przepaść.

Całą wypowiedź Daniela Rutkowskiego znajdziesz poniżej.

-> Oglądaj walkę Pudzian vs. Mamed na żywo! <-

Kursy bukmacherskie na XTB KSW 77

Całą galę KSW 77 możesz obstawić u bukmachera STS, który oferuje bonus w postaci dodatkowych 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych.

Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO