(VIDEO) Gnidko nokautuje w 38 sekund! Potężne kopnięcie w pierwszej rundzie!

Opublikowane 17 grudnia 2022, 21:57
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Podczas gali KSW 77 doszło do pojedynku dwóch niepokonanych zawodników, którzy wszystkie swoje dotychczasowe walki zakończyli przed czasem. W konfrontacji tej Bohdan Gnidko zmierzył się z Mădălinem Pîrvulescu.

Gnidko zadebiutował w okrągłej klatce podczas gali KSW 73. Zmierzył się wówczas z ówczesnym numerem pięć wagi półciężkiej KSW, Damianem Piwowarczykiem i zafundował mu ciężki nokaut. Ukrainiec po przechwyceniu nogi Polaka, prawym sierpem odprawił Piwowarczyka już w piątej sekundzie walki. Był to najszybszy nokaut w historii organizacji.

Starcie w KSW było dla Ukraińca pierwszą zawodową konfrontacją poza ojczyzną i ósmą walką w karierze. Do tej pory wszystkie zawodowe pojedynki zwyciężał przed czasem. Pięć razy nokautował, a trzy razy poddawał rywali. Wszystkie starcia kończyły się także w pierwszej odsłonie.

Mădălin Pîrvulescu po raz pierwszy wszedł do okrągłej klatki podczas gali KSW 75. Pochodzący z Rumunii zawodnik zmierzył się z Adamem Tomasikiem. Od samego początku konfrontacji ruszył do ostrych wymian w stójce. W końcu trafił potężnym lewym sierpem. Polak padł na matę, gdzie został uderzony jeszcze kilka razy, aż wkroczył sędzia i przerwał pojedynek.

Dla Mădălina wygrana w KSW była piątym zwycięstwem w zawodowej karierze w świecie MMA. Była to też jego piąta wygrana przez nokaut i piąty tryumf odniesiony już w pierwszej rundzie walki.

RELACJA

RUNDA 1

Gnidko natychmiast rusza serią ciosów i szuka sprowadzenia! Pîrvulescu blisko soccer kicka, wracają na nogi i Ukrainiec trafia kolanem w krocze rumuńskiego fightera. Gnidko przeprasza i trafia kapitalnym high kickiem! Marc Goddard przerywa walkę!

Oficjalny wynik: Bohdan Gnidko wygrywa przez KO w 1. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO