(VIDEO) Grzebyk nokautuje! Zdemolował rywala potężnymi ciosami!

Opublikowane 17 grudnia 2022, 22:35
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami kolejny pojedynek gali KSW 77. Początkowo Andrzej Grzebyk miał zmierzyć się z Emilem Meekem, jednak na kilka dni przed starciem doznał on kontuzji. Meeka zastąpił prawdziwy specjalista od poddawania Oton Jasse.

Andrzej Grzebyk ma za sobą sześć pojedynków w okrągłej klatce. Ostatni raz walczył na gali KSW 72 i przegrał z Tomaszem Romanowski. Wcześniej musiał uznać wyższość Adriana Bartosińskiego. Niezależnie jednak od wyniku Andrzej zawsze daje efektowne boje w klatce. Od roku 2018 żadna z jego walk nie zakończyła się na kartach sędziowskich.

Grzebyk najczęściej nokautuje swoich rywali. W ten sposób wygrał już jedenaście razy. Trzy razy natomiast zdobywał zwycięstwo przez poddanie. Do KSW Andrzej wszedł, będąc na fantastycznej fali ośmiu wygranych z rzędu.

Podczas gali w Gliwicach Oton Jasse stoczył swój 30 pojedynek w zawodowym MMA. Pochodzący z Brazylii zawodnik wygrał do tej pory 21 walk i wszystkie zakończył przed czasem. Aż 19 z nich zwyciężył, poddając swoich rywali, w tym 16 razy zrobił to już w pierwszej rundzie.

Jasse ostatni raz walczył w czerwcu tego roku i dopisał do swojego rekordu kolejną wygraną przez poddanie w pierwszej odsłonie walki. Oton większość swoich dotychczasowych bojów stoczył w Brazylii, ale bił się też w Rosji i na Dominikanie.

RELACJA

RUNDA 1

Grzebyk rozpoczyna od mocnego niskiego kopnięcia, Brazylijczyk nie trafia ze swoim. Polak skraca dystans, widać, że Jasse będzie szukał sierpa w kontrze i niemal trafia! Szybko skraca dystans po kiwce i obala Andrzeja po slamie! Szukał balachy Oton, dobrze unika próby poddania Grzebyk. Myślał przez chwilę o trójkącie rękoma Andrzej, podnosi się zaraz i bardzo motki lądują na głowie Brazylijczyka! Próbował znów dźwigni, ale napiera, ależ napiera Andrzej Grzebyk! Pełny dosiad i kanonada uderzeń i pięściami i łokciami na głowę Jasse. Polak wsadza rękę i szuka poddania! Zrywa uchwyt Oton, pracuje uderzeniami Andrzej, a zaraz z łatwością zrzuca go z pleców Brazylijczyk. Grzebyk upolował lewy na wątrobę i KONIEC!

Oficjalny wynik: Andrzej Grzebyk wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

Sprawdź wywiad po KSW 77:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0

WIDEO

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments