Środa, 17 Lipca, 2024

(VIDEO) Kaczmarczyk masakruje Hintzena! Brutalne ciosy na wątrobę!

Opublikowane 17 grudnia 2022, 22:18
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Dwóch efektownie walczących zawodników wagi piórkowej zderzyło się podczas gali KSW 77. Patryk Kaczmarczyk w piątym boju w okrągłej klatce zmierzył się z Pascalem Hintzenem.

Kaczmarczyk ostatni raz walczył podczas gali KSW 72. Jego rywalem był niepokonany Dawid Śmiełowski. Początkowo wszystko wskazywało na to, że Kaczmarczyk kontroluje przebieg pojedynku. W drugiej odsłonie walki Śmiełowski wyprowadził jednak mocne kopnięcie na korpus, po którym Kaczmarczyk padł na matę, a sędzia zdecydował o zakończeniu walki. Dla Patryka przegrana z Dawidem była drugą porażką w karierze.

Wchodząc do KSW Pascal Hintzen miał podobną sytuację do Patryka Kaczmarczyka. Pozostawał niepokonany w zawodowym MMA i był na fali siedmiu wygranych z rzędu. W debiucie w okrągłej klatce Niemiec musiał jednak uznać wyższość Adama Soldaeva. W kolejnym boju zmierzył się z niepokonanym wówczas Patrykiem Likusem i pokazał to, co umie robić najlepiej. W drugiej rundzie pojedynku zmusił rywala do poddania.

Starcie dwóch zawodników, którzy dają efektowne boje i często kończą je przed czasem, zapowiadało się niezwykle interesująco. Kaczmarczyk walczył o powrót na drogę zwycięstw, a Hintzen o drugi tryumf z rzędu w KSW.

RELACJA

RUNDA 1

Kaczmarczyk szybko zajął środek klatki, Niemiec kopie na tułów. Polak dobrze wyprowadza kombinacje bokserskie, była próba klinczu. Dobra kombinacja Niemaca, Kaczmarczyk trafia go na tułów! Patryk kontynuuje ile się w rękach i zwycięża!

Oficjalny wynik: Patryk Kaczmarczyk wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

Sprawdź wywiad po KSW 77:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO