XTB KSW 77 – Wyniki i relacja na żywo!

fot. KSW
Opublikowane 17 grudnia 2022, 19:26
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

KSW 77 na żywo już dziś! O godzinie 18:45 startuje transmisja na żywo z Areny Gliwice. Kto wygrał walki? Wyniki wszystkich walk i relacja LIVE dostępne poniżej. Zapraszamy!

-> WALKA PUDZIANOWSKI VS. KHALIDOV NA ŻYWO <-

KSW 77: Kiedy i gdzie oglądać?

Gala XTB KSW 77 będzie miała miejsce już dziś, czyli w sobotę 17 grudnia w Arenie Gliwice. Już sam niezwykle elektryzujący main event wyprzedał całą halę, jednak warto zwrócić uwagę na pełną kartę walk wydarzenia, które rusza już o 19:00.

Tego wieczoru odbędą się chociażby dwa starcia o pasy mistrzowskie, wagi półciężkiej oraz koguciej. Ibragim Chuzhigaev stanie do obrony przeciwko Ivanowi Erslanowi, z którym eksperci przewidują, że z łatwością sobie poradzi. Później Sebastian Przybysz w trylogii z Jakubem Wikłaczem będzie bronił mistrzostwa do 135 funtów.

I wreszcie najważniejszym pojedynkiem KSW 77 będzie walka Khalidov vs. Pudzianowski. Te dwie prawdziwe legendy zarówno federacji, jak i polskiego MMA dzieli nie tylko wiele lat doświadczenia, lecz także ponad 20 kg różnicy! Czy Pudzian ustrzeli Mameda? Kliknij w baner i oglądaj transmisję na żywo!

KSW 77 na żywo – wyniki i relacja

Poniżej wyniki wszystkich walk KSW 77. Będą one aktualizowane na bieżąco od 19:00.

Ile kosztuje KSW 77? Transmisja online

Aby oglądać galę KSW 77 na żywo, należy posiadać wykupiony abonament w platformie Viaplay. Cena dostępu wynosi 34 zł/miesiąc. Oprócz tego, jak i poprzednich wydarzeń największej polskiej federacji MMA w ofercie znajduje się szeroka gama filmów i seriali. Fani sportu również znajdą wiele innych streamów live!

-> Oglądaj walkę Pudzian vs. Mamed na żywo!<-

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO