(VIDEO) Mamed na gorąco po KSW 77! Komentuje rzut Pudzianowskim: „Plan nie był taki. Miałem…”

Fot. YouTube
Opublikowane 18 grudnia 2022, 09:42
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Mamed Khalidov zabrał głos po gali KSW 77. W main evencie były mistrz bez problemu rozprawił się z Mariuszem Pudzianowskim.

W minioną sobotę w Gliwicach odbyła się emocjonująca gala, podczas której nie brakowało nokautów, poddań czy zwrotów akcji i zaciętych pojedynków. Ibragim Chuzhigaev obronił pas kategorii półciężkiej, a w dywizji koguciej doszło do zmiany na tronie i nowym mistrzem zostać Jakub Wikłacz.

Pierwsze słowa Mameda po KSW 77

W main evencie zobaczyliśmy długo zapowiadany pojedynek legend. Mamed Khalidov wszedł do klatki z ponad 24 kg cięższym Mariuszem Pudzianowskim. Duża część kibiców biorąc pod uwagę ostatnie starcie z Michałem Materlą była przekonana, że również i tym razem zobaczymy ciężki nokaut z rąk byłego strongmana.

Tak się jednak nie stało. Już w pierwszej odsłonie Khalidov rzucił znacznie cięższym rywalem i gdy walka zeszła do parteru, zmieścił między ręce Pudzianowskiego mocny łokieć. Ten cios odebrał mu chęci do dalszej walki i po kolejnych ciosach sędzia przerwał pojedynek.

W pierwszym wywiadzie po walce Mamed wyjaśnił, że miał całkiem inny plan na walkę. Kiedy jednak skrócił dystans i wszedł w klincz z rywalem, postanowił to wykorzystać. Całą rozmowę z legendą KSW na gorąco po gali, znajdziesz poniżej:

– To nie był taki plan. Miałem dystansować, chodzić lewo, prawo i punktować go. Zrobiłem błąd, że od razu poleciałem z obrotówką. Skróciłem dystans, wszedłem w klincz i na pewne sytuacje trenerzy dają mi wolną wolę i mówią: „Jeżeli czujesz, rób”. Słyszałem, żebym zrywał, nie spinał się, ale czułem, że mogę zrobić. Poczułem, że spróbuję rzucić, dlaczego nie? Do odważnych świat należy.

Źródło: fansportu.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0

WIDEO

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments