Szpilka otwarty na walkę z Pudzianowskim! Dyrektor sportowy KSW komentuje: „Freak fight w starym stylu. Starcie dyscyplin”

Fot. YouTube
Opublikowane 19 grudnia 2022, 10:34
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Artur Szpilka będzie kolejnym rywalem Mariusza Pudzianowskiego? Jak przyznał, jest zainteresowany takim zestawieniem.

Były strongman ma za sobą największą walkę w karierze, z której jednak nie jest zadowolony. Jak przyznał po porażce z Mamedem Khalidovem na KSW 77, jest nie tylko zaskoczony, ale też zażenowany swoją postawą, którą skomentował takimi słowami:

– Po prostu stanąłem jak ta pierdoła, bo inaczej nie mogę tego określić. Nawet ręki nie mogłem podnieść ani nogami ruszyć. Sam jestem zaskoczony. Pierwszy raz coś takiego stało się, że stoję i nie wiem, co mam robić. Zamurowany. Zamurowany, przyspawany do maty.

Szpilka otwarty na walkę z Pudzianowskim

Zaraz po gali KSW 77 i walce legend o swój komentarz w wywiadzie dla Koloseum poproszony został Artur Szpilka, którego już wcześniej zestawiano z Pudzianowskim. Obaj zawodnicy byli jednak świadomi tego, że to zbyt wcześnie na takie starcie, gdyż „Szpila” dopiero rozpoczął przygodę z MMA.

Teraz we wspomnianym wywiadzie zapytany o taką walkę przyznał krótko – Oczywiście, że tak – potwierdzając, iż jest otwarty na konfrontację z byłym strongmanem.

Również w rozmowie z Koloseum głos zabrał także dyrektor sportowy KSW Wojsław Rysiewski, który dodał –

– Dwóch super rozpoznawalnych zawodników, starcie dyscyplin, taki freak fight w starym stylu. Pytanie, czy Artur jest już tak pewny swoich umiejętności w MMA, bo myślę, że Mariusz by się ani chwili nie zastanawiał.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO