Overeem vs Pudzianowski!? Dyrektor sportowy KSW komentuje: „Prawda jest taka, że rozmawiamy, ale…”

Fot. YouTube
Opublikowane 20 grudnia 2022, 11:19
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

W ostatnim czasie coraz częściej mówi się o potencjalnej walce Alistaira Overeema w federacji KSW. Teraz głos zabrał dyrektor sportowy Wojsław Rysiewski.

Jeszcze przed galą KSW 77 szef Martin Lewandowski zdradził, że prowadzone są negocjacje z legendarnym zawodnikiem. Jest on zainteresowany pojedynkiem w KSW, ale za występ w okrągłej klatce oczekuje dużych pieniędzy:

Jest tak bardzo blisko, że właśnie czeka na mnie. Jak nie dzisiaj się z nim spotkam, bo właśnie będę do niego dzwonił, to jutro mam jeszcze kolejne spotkanie. Rzeczywiście rozmawiamy o jakiejś potencjalnej jego walce. On gdzieś też widzi po prostu takie zwieńczenie swojej kariery w KSW. Rozmawiamy – mówił Lewandowski w wywiadzie dla Sportowych Faktów.

Pudzianowski vs Overeem?

Teraz głos w sprawie zabrał dyrektor sportowy KSW. Co ciekawe, zapewnia że negocjacje nie są jeszcze na tak zaawansowanym etapie, jak mogłoby się wydawać. W ostatnim wywiadzie dla mma.pl przyznał:

– Myślę, że tu nie ma jakichś plotek. Prawda jest taka, że rozmawiamy, ale kwestie finansowe jeszcze są dalekie do tego, aby można było powiedzieć, że Alistair będzie walczył w KSW.

Dopytywany o długość potencjalnego kontraktu przyznał, że może być to nawet jedno starcie – W przypadku takich zawodników jesteśmy bardzo elastyczni. Ale to, że będzie jedna walka, to wcale nie znaczy, że będzie dużo taniej.

Natomiast Wojsław Rysiewski, który zajmuje się zestawianiem zawodników, zapytany o rywala dla Overeema bez zastanowienia przyznał – Mariusz. No pewnie.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO