(VIDEO) Najman zmotywowany przed starciem z Murańskim: „Dla mnie to nie jest walka, to jest misja”

Fot. YouTube
Opublikowane 20 grudnia 2022, 17:24
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Marcin Najman zabrał głos przed kolejnym pojedynkiem w klatce. Przyznał, że tym razem jest wyjątkowo zmotywowany i zamierza zakończyć karierę swojego rywala.

Podczas ostatniej gali High League 5 federacja ogłosiła main event kolejnego wydarzenia. Zmierzą się w nim „El Testosteron” i Jacek Murański. Do pojedynku dojdzie na brutalnych zasadach ze stompami, soccer kickami, czy uderzeniami głową.

Najman zmotywowany przed walką z Murańskim

Pomiędzy zawodnikami jest bardzo dużo złej krwi. Jeden i drugi zapewnia, że zamierza zmiażdżyć swojego przeciwnika w klatce. Najman w ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl wyjaśnił nawet, że nadchodzące zestawienie to coś więcej, niż tylko walka w klatce.

„El Testosteron” obrał sobie za cel wyrzucenie Jacka Murańskiego z Internetu. Freak fighter chce dokonać to, czego nie udało się Arkadiuszowi Tańculi.

VIDEO:

– To jest mitoman. Ja nie wiem, na ile w tym jest wyrachowania, bo on tą głupotą zarobił ogromne pieniądze. Nie zadając ciosu, nie umiejąc walczyć, dostaje czwartą bardzo dobrze płatną walkę. Myślę, że najlepiej płatną. On jest jednak mistrzem tego szaleństwa. Moja misja polega na tym, żeby to szaleństwo definitywnie z Internetu wyeliminować.

(…) To jest misja. To nie jest walka, to jest misja, utylizacja starego fraglesa, mitomana. Wszedł przebojem do Internatu, głupota podbija wszystkie możliwe zasięgi, ale to się skończy – zapowiedział.

Cały wywiad z Najmanem – TUTAJ

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO