(VIDEO) Pudzianowski odpowiada na falę krytyki: „Widzę fajnych kibiców… A pies cię gryzł!”

Fot. YouTube/Facebook
Opublikowane 20 grudnia 2022, 10:32
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Mariusz Pudzianowski kilka dni po walce wrócił już do swoich porannych treningów i przy okazji odpowiedział na krytyczne komentarze Internautów.

Przed pojedynkiem z Mamedem Khalidovem na KSW 77 były strongman przez kibiców był stawiany w roli dużego faworyta. Wpływ na to miała ostatnia walka z Michałem Materlą, w której znokautował przeciwnika już w pierwszej odsłonie. Fani liczyli na to, że tym razem będzie podobnie.

Pudzianowski odpowiada na komentarze

Kiedy jednak Pudzianowski poniósł porażkę, social media zalały krytyczne komentarze pod jego adresem. Część Internautów podkreśla, że dużo stracił w ich oczach, a inni nie mają wątpliwości, że walka została… ustawiona.

Głos zabrał m.in. Łukasz Jurkowski, który zamieścił taki wpis skierowany do kibiców – Łaska kibica na pstrym koniu jeździ. Jeden i drugi przerobili to wiele razy. Noszeni na rękach, wielbieni. Po słabszym występie mieszani z błotem. Tak teraz dzieje się z Pudzianowskim. Niby można się do tego przyzwyczaić, olać, ale tak po ludzku po prostu nie głupio wam „kibice sukcesu”?

Również pojawił się komentarz samego Pudzianowskiego. Zawodnik KSW wrócił już do swoich porannych treningów i za pośrednictwem Facebooka przekazał:

– Co prawda nie 5 rano, ale wracam na swoje tory. Idę się rozruszać. Robię swoje. Raz na wozie, raz pod wozem. A bo to raz byłem pod tym wozem przez 25 lat zawodowego sportu? Oczywiście widzę fajnych kibiców – Już twoim kibicem nie jestem – A pies cię gryzł! Z ciebie kibic jak z koziej dupy trąba. Prawdziwi ludzie, którzy sportem się zajmują, wiedzą co to znaczy, że nie zawsze wszystko gra. A nie zawsze mi wszystko zagrało. Podnoszę się i idę dalej.

Źródło: Facebook

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO