(VIDEO) Denis otwarty na starcie z Szeligą! „To nie walka, tylko szybko zarobione pieniądze”

Fot. YouTube/Instagram
Opublikowane 21 grudnia 2022, 14:26
przez Przemek Krautz
0
1
Brak komentarzy

Denis Załęcki podsumował swoją konfrontację z Piotrem Szeligą, do której doszło na trybunach podczas jednej z gal. Przyznał, że jest otwarty na ewentualną walkę w klatce.

Podczas gali FAME 16 doszło do głośnej awantury, która obiegła cały Internet. „Szeli” skonfrontował się z „Bad Boyem” oraz Patrykiem „Glebą” Tołkaczewskim i został kilkukrotnie uderzony z liścia. Teraz Denis w ostatnim wywiadzie skomentował tamte wydarzenia.

Denis otwarty na walkę z Szeligą

W najnowszej rozmowie z fansportu.pl Denis przyznał, że nie żałuje zaatakowania Szeligi. Pomiędzy nimi jest bardzo dużo złej krwi i Załęcki wyjaśnił, że nie chce wdawać się w szczegóły, jednak jeśli będzie trzeba, to poruszy ten temat.

Przyznał również, że jest otwarty na walkę. Co ciekawe, nie widzi w Szelidze dużego wyzwania. Zapowiedział, że łatwo by się z nim rozprawił i zapewne skończyłoby się szybkim nokautem. Starcie z takim rywalem nie traktuje jak wyzwanie, a łatwy sposób na zarobienie pieniędzy.

VIDEO:

– Nie żałuję. Ja zrobiłem dobrze, uwierzyłem koledze na słowo i to mi tylko wystarczy. Piotruś zachował się bardzo nieładnie, bardzo nieelegancko. Nie będę mówił co zrobić, bo mi się nawet nie chce tego roztrząsać. Jak będzie się podpruwał, to powiem od A do Z. Możemy zrobić walkę, ja jestem otwarty. Ta walka będzie na pewno w chuj głośna.

– Ja jestem otwarty. Najchętniej bym robił tak. Był Kubiszyn, był Szpilka, teraz niech dadzą mi też freak fightera, Szeligę. Żebym mógł go ubić. To dla mnie nie jest walka, to są szybko zarobione pieniądze. Później znowu mogę mieć Omielańczuka, później znowu jakiegoś kota – przyznał, po czym na zakończenie dodał – Zaraz do pionu bym go ustawił. Szybki nokaut by dostał.

Cały wywiad z Denisem Załęckim znajdziesz –TUTAJ

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO