Piotr Szeliga rywalem Marcina Wrzoska! Wiemy, w jakiej formule zawalczą na FAME 17!

Fot. YouTube
Opublikowane 28 grudnia 2022, 09:34
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Federacja FAME ogłosiła kolejny wyczekiwany pojedynek. Już na najbliższej gali dojdzie do emocjonującego starcia pomiędzy Marcinem Wrzoskiem i Piotrem Szeligą.

Pomiędzy zawodnikami jest sporo złej krwi, a ich konfrontację mogliśmy zobaczyć już na konferencji przed FAME 15. Wrzosek chciał walczyć już na kolejnej gali, jednak w starciu z „Sariusem” doznał kontuzji. Do pojedynku dojdzie więc w 2023 roku na FAME 17.

Wrzosek vs Szeliga na FAME 16!

„Polish Zombie” nie ukrywa, że chce udzielić rywalowi lekcji pokory. Na swoich social mediach wielokrotnie wypowiadał się na jego temat. Między innymi kilka miesięcy temu powiedział – Chciałbym ci dać w listopadzie kolejną lekcję pokory, bo widzę, że jedna w ostatniej walce ci nie wystarczyła. Polski biały Mike Tysonie, twarzo walk w klatce… Podziwiam to, jak wierzysz w siebie, ale synku wiara w siebie to za mało, żeby mnie pokonać.

Dla Szeligi będzie to już druga walka z profesjonalnym zawodnikiem. Wcześniej zmierzył się z Normanem Parke, który dominował w rzymskiej klatce. Tym razem ponownie „Szeli” będzie miał dużą przewagę warunków fizycznych, jednak to doświadczenie i umiejętności będą po stronie Wrzoska.

Starcie tym razem nie odbędzie się w MMA, tylko na zasadach K-1 w małych rękawicach. Federacja tak zapowiedziała ten pojedynek:

– Aaaaaand we’re back i od razu wjeżdżamy z kopyta! W tej walce nie liczcie na pełen dystans! K-1, małe rękawice! Iron Prosecutor Szeli zmierzy się z byłym mistrzem KSW, polskim Zombiakiem – Marcinem Wrzoskiem! Tylko potężne bomby w stójce.

– Między nimi zaiskrzyło po FAME 12, a zawrzało podczas wakacyjnych Aferek u Boxdela. Jeden drugiemu chciałby urwać głowę – to chyba wystarczające określenie ich znajomości. Oktagon, K-1, małe rękawice, 3×3 min. Będzie zawiedziony czy szczęśliwy ziomuś?

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO