(VIDEO) Natan komentuje atak na Ferrariego! Zabrał głos po przerwanej transmisji: „Typ odklejony od rzeczywistości. Codziennie dodaje…”

Fot. YouTube/Twitter
Opublikowane 29 grudnia 2022, 09:31
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Natan Marcoń skomentował nagranie z przerwanej transmisji, które obiegło social media. Apeluje, by nie dawać rozgłosu autorowi filmu.

Zawodnik FAME razem z Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem przebywa obecnie w Tajlandii. Tam postanowili utworzyć nowy kanał „Trans TV”, którego kontrowersyjne treści nie podobają się wielu osobom. Freak fighterzy bowiem na żywo relacjonują spotkania z transpłciowymi Tajkami.

Natan komentuje przerwanego live’a

Freak fighterzy regularnie robią transmisje w social mediach. Tym razem Amadeusz „Ferrari” sam prowadził live’a, który został przerwany przez innego Polaka przebywającego w Tajlandii. Szymon Nowowiejski znany jako „Apteka”, który miał m.in. walczyć na WOTORE 2 wtargnął do pokoju i przerwał relację.

Wyrzucił „Ferrariego” za drzwi, a zawodnik FAME będący w szoku, chciał uniknąć konfrontacji z Nowowiejskim. Co ciekawe, sam „Apteka” opublikował nagranie z całej akcji. Internauci stanęli jednak w obronie freak fighterów i social media zalały krytyczne komentarze pod adresem mężczyzny.

Głos zabrał także współtwórca kanału „Trans TV” Natan Marcoń, który odniósł się do całej sprawy za pośrednictwem Twittera:

– Nie obserwujcie go, nie mówcie o nim nic. Typ odklejony od rzeczywistości dziennie dodaje 5 Ig story, oznaczając mnie i Amadiego.

Taka akcja to sobie bana wyłapał na walki w FF:) – napisał także pod postem Sylwestra Wardęgi.

Wyjaśnił również, że nie wziął udziału w transmisji z powodu problemów ze zdrowiem, dlatego na nagraniu jest obecny jedynie „Ferrari”Ja śpię od 22/3 na przemian z wymiotowaniem, teraz telefon do prądu podłączyłem dopiero.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO