Wrzosek o przerwanej transmisji Ferrariego: „Oby walka nie była zagrożona. Chyba że któryś ich ladyboy wskoczy na zastępstwo”

Fot. YouTube/Twitter
Opublikowane 29 grudnia 2022, 13:36
przez Przemek Krautz
1
4
Brak komentarzy

Marcin Wrzosek odniósł się do przerwanego live’a z Tajlandii, w którym wziął udział inny zawodnik FAME Amadeusz „Ferrari” Roślik.

„Ferrari” wraz z między innymi Natanem Marconiem od jakiegoś czasu przebywa w Tajlandii, gdzie razem założyli kanał Trans TV i na żywo transmitują swoje spotkania z transpłciowymi Tajkami. Ich nagrania jednak nie spodobały się wszystkim.

Wrzosek komentuje przerwanego live’a

Do sieci trafiło właśnie nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak do pokoju wtargnął przebywający w Tajlandii Szymon Nowowiejski znany jako „Apteka”, który przerwał transmisję. Na filmie widzimy zaskoczonego freak fightera, który szybko wyszedł na zewnątrz.

Całą sprawę skomentował współtwórca kanału Trans TV Natan, który na Twitterze napisał – Nie obserwujcie go, nie mówcie o nim nic. Typ odklejony od rzeczywistości dziennie dodaje 5 Ig story, oznaczając mnie i Amadiego.

Teraz głos zabrał także Marcin Wrzosek, który opublikował taki wpis – Oby walka Ferrariego nie była zagrożona przez ten incydent no, chyba że któryś ich ladyboy wskoczy na zastępstwo.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
4
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO