(VIDEO) Apteka wyjaśnia atak na Ferrariego! „Poproszono mnie o pomoc. Przyszła do mnie jedna, potem druga Tajka”

Fot. Instagram
Opublikowane 30 grudnia 2022, 14:53
przez Przemek Krautz
31
22
2 komentarze

„Apteka”, czyli mężczyzna, który przerwał live’a i zaatakował Amadeusza „Ferrariego” Roślika zabrał głos po tym, jak nagrania z Tajlandii obiegły Internet.

Od pewnego czasu zawodnik FAME „Ferrari” wraz z Natanem Marconiem i innymi znajomymi przebywa w Tajlandii, skąd prowadzi kontrowersyjne transmisje na żywo. Freak fighterzy wpadli na pomysł założenia kanału Trans TV, na którym relacjonują spotkania z ladyboyami.

„Apteka” zabrał głos po ataku na „Ferrariego”

Kilka dni temu jeden ze streamów przerwał Szymon Nowowiejski znany jako „Apteka”, który wtargnął do pokoju i wyrzucił zszokowanego „Ferrariego” za drzwi. Nagrania obiegły Internet, a wiele osób stanęło w obronie freak fightera i jego znajomych.

Teraz „Apteka” za pośrednictwem social mediów odniósł się do całej sprawy. Na swoim Instagramie opublikował kilkuminutowy film, w którym wyjaśnił wszystko ze szczegółami. Zapewnia, że został poproszony o pomoc i interwencję w sprawie transmisji publikowanych na kanale Trans TV.

– Prostytucja, mimo że jest na każdym roku, to jest karalna. Przyszła do mnie najpierw jedna, potem druga dziewczyna Tajka, która poprosiła mnie o pomoc. Co wy myślicie, że jak ich szukałem? Nie, obudzili mnie w środku nocy, poproszono mnie o pomoc, czy pomogę.

Niektóre osoby, które są nagrywane, pozwalają na to, ale większość ladyboyów nie chce być nagrywana, nie chce mieć problemów po pierwsze z tutejszą milicją, po drugie z rodziną, po trzecie chcą jakoś incognito działać. A oni wbijają w to chuja. Robią wszystko, żeby dyskryminować te osoby. No i dlatego stanąłem w obronie… W pomocy moim znajomym, żeby to naprostować. Podbiła do mnie Tajka moja koleżanka, czy jej pomogę

– Po tym wszystkim ta dziewczyna (Przyp. red. z pokoju hotelowego, którą można zobaczyć na transmisji) czy mężczyzna transseksualny wyszedł razem z nami z hotelu. Pytał, czy mamy jakieś zdjęcia. Ona nie wiedziała, że była filmowana na żywo, także zobaczcie, jakie to jest kurewstwo.

„Apteka” dodał również, że po wszystkim zgłosiła się do niego osoba, która zagroziła mu pozwem, jeśli ten nie przeprosi zawodnika FAME:

– Następnego dnia odezwała się do mnie pewna osoba, żebym zadzwonił. Uzyskałem informację, że dobrze by było, że byśmy się dogadali. Uzyskałem informację, że mam przeprosić „Ferrariego”, a jeżeli nie, to siedzi już cały sztab prawników, żeby złożyć na mnie pozew. (…) W kolejnych rozmowach zacząłeś inaczej mówić. Uznam to za chwilowy paraliż twojego mózgu. Nie będę mówił, kto to jest. Jeżeli nie, no to trudno.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
31
22
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marko78
Marko78
5 miesięcy temu

Atencjusz z tego apteki

diabloo
diabloo
Reply to  Marko78
5 miesięcy temu

A, z roślika kapuś i pedał, cwelarri…

WIDEO