Środa, 17 Lipca, 2024

Kogo Szeliga by uratował? Policjanta czy Denisa? “No oczywiście, że bym…”

Fot. YouTube/Instagram
Opublikowane 30 grudnia 2022, 10:42
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Piotr Szeliga za pośrednictwem social mediów przeprowadził Q&A i odpowiedział na kilka pytań swoich kibiców. Jedno z nich dotyczyło Denisa Załęckiego.

W wywiadzie dla fansportu.pl “Bad Boy” został zapytany o to, kogo by uratował – tonącego policjanta czy Piotra Szeligę. W odpowiedzi stwierdził, że ani jednego, ani drugiego, jednak zaznaczył, że nie życzy nikomu śmierci. Całą wypowiedź możesz znaleźć tutaj:

Kogo uratowałby Piotr Szeliga?

Wypowiedź Denisa wywołała spore zamieszanie. Jego słowa skomentowali policjanci bracia Kłeczek, którzy nazwali Załęckiego marginesem społecznym i stwierdzili, że taki człowiek nie powinien być w żaden sposób promowany. Policjanci jednak opublikowali w social mediach fragment, a nie całą wypowiedź “Bad Boya”, ucinając wyjaśnienia, że nie życzy nikomu śmierci.

Cały ich komentarz znajdziesz tutaj – [VIDEO] Policjanci komentują słowa Denisa Załęckiego! „Taki człowiek powinien być marginesem społecznym…”

Teraz jeden z fanów poprzez Instagrama zadał Szelidze takie samo pytanie, jakie dostał ZałęckiGdybyś widział topiącego się Denis i policjanta, którego byś uratował?

Freak fighter nie pozostawił żadnych wątpliwości i zapewnia, że mimo złej krwi, próbował by uratować jednego i drugiego:

W ogóle co to jest za pytanie? No oczywiście, że bym chciał uratować jednego i drugiego. Pomimo jakichś tam ceregieli, które gdzieś tam miały miejsce, no to kurwa ceńmy sobie ludzkie życie. Zarówno na policjanta, jak i na Denisa czeka rodzina w domu.

Na pewno nie chciałbym wybierać pomiędzy którymś z nich. Jakby była taka sytuacja, to bym próbował obu uratować. Proste i logiczne. Tak chyba postąpiłby każdy człowiek.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO