Parobiec komentuje manipulację policjantów o Denisie! „Następna manipulacja. Przecież powiedział to żartobliwie”

Fot. Instagram/YouTube
Opublikowane 30 grudnia 2022, 14:19
przez Przemek Krautz
5
3
Brak komentarzy

Internauci skrytykowali policjantów, którzy skomentowali jeden z ostatnich wywiadów Denisa Załęckiego. Teraz ich nagranie skomentował także zawodnik GROMDY.

W rozmowie z fansportu.pl „Bad Boy” został zapytany o to, czy uratowałoby tonącego policjanta, czy Piotra Szeligę, z którym jest skonfliktowany. W odpowiedzi zaśmiał się i stwierdził, że nikogo, jednak szybko dla wyjaśnienia dodał – Oczywiście nie życzę nikomu śmierci! Żeby tam zaraz nie było jakichś głupot.

Jak się okazało, przewidział, co może się wydarzyć, bo szybko pojawił się w sieci komentarz dwóch policjantów. Skomentowali oni wypowiedź freak fightera, jednak nie całą, a jedynie jej fragment.

Policjanci manipulują wypowiedzią Denisa

Wycięli oni początek wypowiedzi, gdzie Denis po tym, jak się zaśmiał, stwierdził, że nie uratowałby nikogo. Pominięte zostały kolejne słowa, jak zawodnik High League wyjaśnia, że nie życzy nikomu śmierci.

Gdzie jest ta granica? Ta wasza cisza pokazuje, że pozwalacie na tego typu patologiczne wypowiedzi. Taki człowiek jak Denis powinien być marginesem społecznym i nie powinien być nigdzie promowany – mówią na swoich social mediach policjanci.

Zostali oni skrytykowani przez Internautów za odniesienie się jedynie do fragmentu wywiadu. Cała sprawę skomentował także walczący w GROMDZIE Łukasz Parobiec znany jako „Goat”:

No przecież powiedział to żartobliwie i dodał, że nie życzy nikomu śmierci, następna manipulacja – napisał w komentarzu na Facebooku.

Źródło: Facebook

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
5
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO