[VIDEO] Policjanci komentują słowa Denisa Załęckiego! „Taki człowiek powinien być marginesem społecznym…”

Źródło: screenshot TikTok/YouTube
fot. TikTok/YouTube
Opublikowane 30 grudnia 2022, 09:41
przez Jakub Hryniewicz
37
16
Jeden komentarz

Ostatni materiał z udziałem Denisa Załęckiego na kanale Fansportu TV odbił się szerokim echem. Dotarł też do znanego duetu braci z TikToka – braci Kłeczek.

Panowie dali się poznać publiczności przed pięcioma laty, gdy wzięli udział w 10. edycji programu „Mam Talent”. Później pojawili się na TikToku, gdzie prezentowali swoją codzienną pracę w policji. Ich filmiki spodobały się wielkiemu gronu publiczności poprzez dystans i ciekawe informacje. Bracia Kłeczek łącznie uzbierali ponad 1.3 miliona obesrwujących.

Do policyjnego rodzeństwa dotarł też materiał z udziałem Denisa Załęckiego, jaki pojawił się na kanale Fansportu TV. Toruński „Bad Boy” odpowiadał na pytania fanów, a jedno z nich dotyczyło tego, kogo by uratował: topiącego się policjanta, czy Piotra Szeligę?

Cały materiał możecie obejrzeć poniżej. Pytanie i cała odpowiedź Denisa od 0:50-1:11.

Podejście freak fightera do funkcjonariuszy jest powszechnie znane – Denis niespecjalnie za nimi przepada. Podobnie jest zresztą z „Szelim”, którego Załęcki potraktował „ojcowskim liściem” na trybunach podczas ostatniej gali Fame MMA. Torunianin zrozumiał jednak, że pytanie było z tych „zaczepnych”.

Żadnego, żadnego! – odpowiedział rozbawiony pytaniem „Bad Boy”, dodając za chwilę – Oczywiście nie życzę nikomu śmierci! Żeby tam zaraz nie było jakichś głupot…

Tej drugiej części odpowiedzi nie słyszeli lub nie chcieli słyszeć bracia Kłeczek, którzy na swoim TikToku zamieścili jedynie fragment, a nie całą wypowiedź Denisa Załęckiego. Wszystko oczywiście opatrzyli swoim komentarzem.

Gdzie są ci wszyscy influencerzy, twórcy internetowi, organizacje, które tak dużo mówią o moralności, tolerancji, prawach człowieka? Przecież ten gość właśnie powiedział, że pozwoliłby na śmierć drugiego człowieka… – powiedział jeden z bliźniaków.

Denis, postaw się w takiej sytuacji – oczywiście nie życzymy ci tego. Twoja córka walczy o życie. Osoba, która może uratować jej to życie nie robi tego tylko ze względu na to, że to ty jesteś jej ojcem. Ma takie zasady… – porównał sytuację drugi.

Przy okazji oberwało się też wymienianym wcześniej influencerom, którzy nie zareagowali na słowa „Bad Boya”. Dodali też, że jedna z najbardziej medialnych gwiazd freakowej federacji High League nie powinien mieć pola do popisu.

Gdzie jest ta granica? Ta wasza cisza pokazuje, że pozwalacie na tego typu patologiczne wypowiedzi. Taki człowiek jak Denis powinien być marginesem społecznym i nie powinien być nigdzie promowany.

@braciakleczekjumpworld Czemu nikt o tym nie mówi? #moralność #wartosci #granica ♬ dźwięk oryginalny – bracia Kłeczek

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
37
16
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wulek
Wulek
5 miesięcy temu

Jeśli nazywasz się tolerancyjnym to masz obowiązek tolerować każdego śmieciu, nawet tych którzy Cię nie tolerują. To się nazywa tolerancja błazny. Jeśli ktoś mówi że nie jest tolerancyjny, to także tolerancyjne błazny muszą tolerować takie osoby w przeciwnym razie nie ma nic wspólnego z tolerancją.

WIDEO