(VIDEO) Co za bomby! Zobacz kompilację najlepszych nokautów 2022 roku w KSW!

fot. YouTube
Opublikowane 31 grudnia 2022, 12:59
przez Jakub Hryniewicz
1
0
Brak komentarzy

Rok 2022 dobiega końca, a wraz z nim największa polska federacja MMA podsumowuje skończenia, które wydarzyły się na wszystkich galach w mijających 12. miesiącach.

Łącznie w minionym roku odbyło się aż 12 gal, na których odbyło się aż 107 pojedynków. Kibice oglądali aż 46 spektakularnych nokautów, w tym oczywiście ten z rąk Mariusza Pudzianowskiego na Michale Materli, Tomasza Romanowskiego, czy Patryka Kaczmarczyka.

Federacja wyselekcjonowała kilkanaście z nich i złożyła kompilację na YouTube. Miejmy nadzieję, że kolejne spektakularne skończenia zobaczymy też podczas styczniowej gali XTB KSW 78. Wspominany „Cipao” powróci do walki na rewanżowy pojedynek z Kendallem Grove, a w eliminatorze do walki o pas kategorii średniej zmierzą się Tomasz Romanowski oraz Radosław Paczuski.

Wszystkie gale federacji zobaczyć możecie w aplikacji Viaplay. Serwis oferuje bowiem dostęp nie tylko do wydarzenia na żywo ale również możliwość odtworzenia poprzednich eventów. Miesięczny koszt abonamentu to 34 zł, a oprócz gal KSW oglądać też można inne sporty drużynowe oraz motorowe.

Kompilacja najlepszych nokautów 2022 roku w KSW dostępna jest do obejrzenia poniżej. Wystarczy kliknąć w odtwarzacz!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO