(VIDEO) Paddy Pimblett spotkał swojego internetowego trolla! Lekcja pokory od zawodnika UFC. „Gość ma jaja…”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 31 grudnia 2022, 12:55
przez Jakub Hryniewicz
16
24
Brak komentarzy

Paddy Pimblett po raz kolejny błysnął w Internecie. Tym razem „The Baddy” zamieścił na YouTube film ze sparingu… ze swoim trollem!

Wschodząca angielska gwiazda UFC, Paddy „The Baddy” Pimblett ma za sobą udany rok w federacji, choć zakończony kontrowersyjnym zwycięstwem. Liverpoolski fighter już w pierwszej rundzie marcowej gali w Londynie poddał Rodrigo Vargasa, a 4 miesiące później, również w stolicy Anglii, tym samym duszeniem skończył Jordana Leavitta.

Po raz ostatni Brytyjczyka oglądaliśmy na UFC 282, gdzie nie zaliczył tak spektakularnego zwycięstwa. Co więcej, wielu ekspertów i kibiców uważa, że Pimblett wcale nie wygrał z Jaredem Gordonem, a już na pewno nie jednogłośną decyzją sędziów. Jeden z internetowych trolli, którzy komentują profil Anglika otrzymał zaproszenie na sparing z Paddym „The Baddym” i… postanowił z niego skorzystać.

Nie jest to nowość ani w świecie sportów walki, ani też samego UFC. Już wcześniej w tym roku swoich prześmiewców na sali wyjaśniali Kevin Holland oraz Sean Strickland. Do tego grona dołączył Liverpoolczyk, który bez trudu zdominował przybyłego z Bristolu internetowego komentatora.

Paddy Pimblett nie potraktował gościa na 100%, dając mu wyprowadzić całkiem sporo uderzeń, choć niewiele z nich było celnych. Zawodnik UFC okopywał nogę sparingowego rywala, który jednak nie miał zamiaru się poddać. Tym zresztą zyskał też szacunek „The Baddy’ego”.

Gość ma jaja… Mam do niego więcej szacunku, niż do kogokolwiek innego, kto p***doli na Instagramie. On akurat faktycznie przyjechał – powiedział po pojedynku Pimblett, który zawsze zaprasza trolli na spotkanie do swojego klubu.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
16
24
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO