(VIDEO) Noworoczne życzenia od Pudzianowskiego! Pokazał swój zestaw sylwestrowy: „Jest na grubo, na bogato”

Fot. Facebook
Opublikowane 1 stycznia 2023, 13:21
przez Przemek Krautz
7
3
Jeden komentarz

Mariusz Pudzianowski zwrócił się do kibiców i złożył im życzenia noworoczne. Pokazał również swój zestaw sylwestrowy, w którym znalazły się napoje bezalkoholowe.

Były strongman ma za sobą rok, w którym odniósł największe zwycięstwo w karierze. W maju zmierzył się z Michałem Materlą i mimo że był skazywany na porażkę, to sprawił ogromną niespodziankę i już w pierwszej odsłonie znokautował „Cipao”.

Następnie przyszedł czas na jeszcze większe starcie. Podczas grudniowej gali stanął do walki z Mamedem Khalidovem. Niestety tego pojedynku nie może zaliczyć do udanych. Tym razem to Pudzianowski odniósł porażkę w pierwszej rundzie.

Noworoczne życzenia od Pudzianowskiego

Sam zawodnik za pośrednictwem swoich social mediów określił miniony rok mianem 50/50 – udany/nieudany. Zwrócił się również do swoich fanów z noworocznymi życzeniami. Przekazał, że zarówno sobie, jaki i kibicom życzy przede wszystkim zdrowia, które jest najważniejsze.

Zaprezentował także swój zestaw sylwestrowy. Co ciekawe, nie znalazł się w nim żaden napój alkoholowy, a jedynie Piccolo oraz Team X Partino:

– Za parę godzinek nowy rok, ja jeszcze z 40 minut się pobawię. Zestaw sylwestrowy już mam przygotowany. Zaopatrzenie zrobione, więc dzisiaj impreza będzie gruba. Żeby nie było… Jest na grubo, na bogato. Trening skończyć i dzionek zaliczony. No i cóż, żeby następny rok był troszkę spokojniejszy. Dla mnie ten rok 50/50. Udany/nieudany. Najważniejsze, że zdrowy, a reszta? Mam głęboko w nosie, bo na wszystko idzie zapracować.

– Przede wszystkim chcę być tylko zdrowy, nic więcej od życia nie oczekuję. Na resztę można zapracować. Tego samego wam życzę, zdrowia, zdrowia, jeszcze raz zdrowia, niczego więcej. Jak będziecie zdrowi, to zapracujecie na wszystko. Ja po drodze muszę ten swój zestaw sylwestrowy machnąć albo jeszcze przed sylwestrem przed tą godziną 24. Jednego machnę, żeby się lepiej trenowało.

Źródło: Facebook

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
7
3
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Adriano
Adriano
8 miesięcy temu

Najlepszego Pudzianator 💪🦵💪🦵💪🦵💪🦵💪

WIDEO