Omielańczuk komentuje wypowiedź Denisa: „Próbuje się wybielić, ale tego, co nagrał, już nie cofnie. Była propozycja, ja zgadzam się na każde warunki”

Fot. YouTube
Opublikowane 2 stycznia 2023, 12:17
przez Przemek Krautz
13
8
Jeden komentarz

Daniel Omielańczuk zabrał głos w sprawie pojedynku z Denisem Załęckim. Potwierdził, że zgadza się na wszystkie warunki i chce tej walki.

Pomiędzy zawodnikami jest bardzo duży konflikt, a wszystko rozpoczęło się od wywiadu z Omielańczukiem. Zawodnik KSW stwierdził, że „Bad Boy” podłożył się w walce z Arturem Szpilką, do której doszło na gali High League 4. Załęckiemu mocno nie spodobały się te oskarżenia.

Freak fighter opublikował w social mediach mocne nagranie, w którym nie szczędził ostrych słów pod adresem Omielańczuka. Zapowiedział, że spotka się z nim na żywo i wszystko wyjaśni poza kamerami. Tak jednak się nie stanie, gdyż mają oni w tym roku stoczyć pojedynek.

Omielańczuk odpowiada Denisowi

Jak wiemy, pojawiła się już oferta, a niedawno w wywiadzie dla fansportu.pl Załęcki przyznał, że jest tylko jeden powód, dla którego dla Omielańczukowi walkę:

– Dam mu tylko i wyłącznie ten pojedynek, ze względu na jego córeczkę. To jest tylko i wyłącznie jeden warunek, dlaczego mu dam tę walkę, Ma chorą córeczkę, która potrzebuje na pewno dużo pieniążków na rehabilitację i na leczenie, więc to jest tylko i jedyny powód, dlaczego dam tę walkę.

Teraz w ostatnim wywiadzie dla Filipa Lewandowskiego zawodnik KSW został zapytany o wypowiedź Denisa, którą skomentował tak:

– Nie lubię, jeżeli ktoś wykorzystuje moją sytuację rodzinną. Powiedział, że to dla córki i tak dalej, chce się wybielić. No ale to, co powiedział, co nagrał, potem usunął, tego już nie cofnie. Tego już mu wybaczyć nie mogę.

Następnie potwierdził, że zgadza się na wszystkie warunki jakie zaproponował przeciwnik, byle tylko federacja, która zorganizuje pojedynek zaoferowała odpowiednią gażę:

– Była gdzieś tam propozycja, wiadomo nie w MMA, bo Denis powiedział, że w MMA nie chce się bić. Ja zgadzam się na każde warunki, jakie tam były. Tylko żeby się zgadzały pieniążki, bo jeżeli mam się z kimś bić na jego zasadach, to wiadomo, że we freakach chcę mieć z tego sianko.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
13
8
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr
Piotr
8 miesięcy temu

Denisek,
Ja swoją karierę w walce zakończyłem 10 lat temu ale nie widzę problemu żeby dać tobie lekcję pokory

WIDEO