Omielańczuk uderza w Oknińskiego! „Co do sterydów, niech nie robi z siebie świętego. Znam go bardzo długo”

Fot. YouTube/Instagram
Opublikowane 3 stycznia 2023, 10:17
przez Przemek Krautz
0
4
Brak komentarzy

Daniel Omielańczuk w ostatnim wywiadzie został zapytany o wypowiedzi Mirosława Oknińskiego, z którym nie ma najlepszych relacji.

W przeszłości zawodnik KSW współpracował razem z warszawskim trenerem, jednak z czasem przeszedł do klubu WCA, z którym Okniński jest skonfliktowany. Oliwy do ognia dolały komentarze Omielańczuka pod adresem Denisa Załęckiego. Stwierdził bowiem, że ten udawał kontuzję w walce z Arturem Szpilką.

Oknińskiemu mocno nie spodobały się wypowiedzi jego byłego podopiecznego. W wywiadach i social mediach zaczął atakować zawodnika. Zasugerował m.in. że ten stosuje doping i na Facebooku zamieścił np. taki wpis:

– Omielańczuk to kłamca. Kłamca, który pogubił się w swoich wypowiedziach. Za dużo soczku i w głowie bałagan.

Omielańczuk uderza w Oknińskiego

Teraz w ostatnim wywiadzie dla Filipa Lewandowskiego zawodnik KSW został zapytany o konflikt z Mirosławem Oknińskim. Przyznał, że nie chce wdawać się w dyskusje, tylko odpowiedział na słowa trenera:

Jak coś tam powiedział, to go skontrowałem, bo ja nie lubię takich obłudników. Jeden i drugi gdzieś tam się napinali obłudnicy. Niech spojrzą sobie w lusterko – przyznał Omielańczuk.

Odpowiedział również na zarzuty dotyczące stosowania dopingu i porównał konflikt z Oknińskim do… walki ze świnią w błocie:

– Mi się nie chce z nim kłócić, bo to jest, wiesz… Tak jak kiedyś jeden z moich kolegów walczących powiedział, że z nim to jest walka jak ze świnią w błocie. Ty się ujebiesz, a on nadal będzie miał satysfakcję. Z Mirkiem nie ważne, co o nim powiesz, aby było w Internecie głośno.

Co do sterydów, to jak jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem. Ja Mirka znam bardzo długo, niech świętego z siebie nie robi.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
4

WIDEO

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments