Wasilewski mocno o walce Łaszczyk vs Ferrari! „Promotor kompromitacja, manager kompromitacja. Kamil płaci za wyjątkowo głupie decyzje, które podjął”

Fot. YouTube/Instagram
Opublikowane 3 stycznia 2023, 08:34
przez Przemek Krautz
6
10
Brak komentarzy

Promotor Andrzej Wasilewski zabrał głos w sprawie ogłoszonego właśnie main eventu gali FAME 17, w którym dojdzie do starcia pomiędzy freak fighterem i zawodowym pięściarzem.

Wasilewski wielokrotnie wypowiadał się krytycznie na temat organizacji freakowych, czy też transferów profesjonalnych sportowców, jak to miało miejsce m.in. przy okazji High League 4, kiedy to Artur Szpilka zmierzył się z Denisem Załęckim.

Tym razem również nie mogło zabraknąć komentarza popularnego promotora, gdyż na najbliższej gali FAME 17 zadebiutuje jego były podopieczny Kamil Łaszczyk.

Wasilewski krytykuje main event FAME 17

Niepokonany pięściarz znany jako „Szczurek” ma na swoim koncie 30 zwycięstw w boksie, w tym 11 przed czasem. 3 lutego zadebiutuje jednak w MMA i zmierzy się z Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem. Freak fighter będzie miał nie tylko przewagę doświadczenia w tej formule, ale także lepsze warunki fizyczne.

Wielu kibiców jest zainteresowanych nadchodzącym zestawieniem, ale nie spodobało się one m.in. promotorowi Andrzejowi Wasilewskiemu, który na Twitterze tak skomentował ogłoszony pojedynek:

– Widać jak skuteczni są wszyscy dookoła Kamila. Promotor kompromitacja, manager, jeśli jakiś jest, kompromitacja. A Kamil niestety płaci rachunki za kilka wyjątkowo głupich decyzji życiowych, które podjął. Życie.

Internauci szybko przypomnieli, że przez pewien czas sam Wasilewski był promotorem Łaszczyka, a mimo to kariera pięściarza stała w miejscu.

– Oczywiście, że mieliśmy. Był za krótko i miał non stop kontuzje. Jakoś na każdego mieliśmy, a na niego nie? Pierwszy życiowy błąd, który zrobił, to nie chciał zostać w USA – odpisał Wasilewski, po czym dodał – A miał promotor walczyć za zawodnika np. z zerwanym achillesem? Czy też z zapaleniem płuc? Przecież to była katastrofa, przez którą wszystko stanęło. A potem pojawili się doradcy i kolejni ludzie. Żal, czasu się nie cofnie.

Kursy bukmacherskie na FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Kursy mogą zaskoczyć niektórych kibiców, gdyż bukmacherzy nie byli w stanie wskazać faworyta. Łaszczyk jest niepokonanym zawodowym pięściarzem, natomiast „Ferrari” będzie cięższy, wyższy i ma na swoim koncie już 10 pojedynków w federacjach freakowych.

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
6
10
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments